Wpis z mikrobloga

@matildah owszem, poród też jest w icd 10. Ale widzisz jaka tu jest kategoria rozpoznań? Podpowiem, zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania. Także chyba mamy jasność jak jest sklasyfikowany transseksualizm.
@artpop: @PaddyS: A teraz fakt pomijany przez zachodnie media.
Środowiska LGBT w Indonezji dzielą się na dwa rodzaje. Pierwszy to "zwykli geje" - można ich rozpoznać po jaskrawo pomalowanych paznokciach, ustach lub włosach ale po za tym żyją jak zwykli ludzie, normalnie się ubierają i nikomu nie wadzą. Niedaleko mojego domu jest McDonald gdzie menedżerem jest gość który codziennie przychodzi do pracy z pomalowanymi na niebiesko ustami, każdy wie że
Pobierz wyindywidualizowanyentuzjasta - @artpop: @PaddyS: A teraz fakt pomijany przez zachodn...
źródło: comment_j6hPFpdajRdapjUsrfN4qvWhRsEpc47S.jpg
@wyindywidualizowanyentuzjasta: Twój komentarz jest zwyczajnie niepokojący. Starasz się usprawiedliwiać ataki i poniżanie innych osób? Do tego to proste dzielenie na 'dwa rodzaje'. Może cię zaskoczę, ale większość gejów wcale nie używa makijażu. Ludzie są różni, ale przemoc i poniżanie NIGDY nie jest czymś dobrym.

W moim wpisie mowa o zwykłych transpłciowych kobietach, które pracują, mieszkają w domach i mają rodziny -
chodzi o pracownice 5 salonów piękności i ich klientki.
Pobierz artpop - @wyindywidualizowanyentuzjasta: Twój komentarz jest zwyczajnie niepokojący. ...
źródło: comment_Ti6HbIWi5KKpdlXPhQ7goM1gxmBwEI2d.jpg
Zwykli geje, lesbijki i transeualiści są traktowani w Indonezji dobrze,


@wyindywidualizowanyentuzjasta: Tak, dlatego właśnie 'Indonezja zaklasyfikowała homoseksualizm jako "zaburzenie psychiczne", ponieważ ustawa o kryminalizacji seksu gejowskiego została wprowadzona do parlamentu.'

'Obecnie homoseksualizm jest legalny w Indonezji, z wyjątkiem prowincji Aceh, gdzie egzekwuje się prawo szariatu. Jeśli ustawa zostanie przyjęta w parlamencie, seks gejowski może stać się nielegalny w całym kraju. Prawo może przejść w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Ustawa, która podobno
@artpop: teraz dopiero doczytałem, że chodzi o Aceh. No to już w ogóle grubo, nawet inni indonezyjscy muzułmanie mają ich za oszołomów. Z drugiej strony słychać głosy, że islamizm zapuszcza też korzenie w innych częściach kraju i np. popierani przez nich kandydaci wygrywają wybory regionalne.
@artpop:

Ludzie są różni, ale przemoc i poniżanie NIGDY nie jest czymś dobrym.

Z tym się akurat zgadzam. Przemoc nie powinna mieć miejsca, a ci ludzie mają prawo do uczciwego procesu. Nie bez powodu policja w Indonezji to najbardziej znienawidzona formacja w kraju, akurat pobicia to tylko wierzchołek góry lodowej, bo policjanci w Indonezji gorsze patologie odwalają.

Ja sam do transekualistów nic nie mam. Wielokrotnie popierałem twoje wpisy ma Mirko. Ale