Wpis z mikrobloga

@macgajster: Może ja mam pecha po prostu albo moje naprawy są upośledzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaraz w sumie z ciekawości przejdę się zobaczyć czy odpali czy znowu uznało, że nie ma sensu.
@epll: w gaźniku oprócz zapchania jakiejś rurki/kanału lub nieszczelności innymi uszkodzeniami, które przychodzą mi do głowy jest wyrobienie osi przepustnicy albo dziura w pływaku. Nie wiem jaki masz środek lokomocji, ale może to też być felerna konstrukcja (jak to było w przypadku bodajże CQ).
@epll: na podstawie problemów ze swoim malaczem doszedłem do wniosku, że jeśli coś działa, to nie ruszać, a jeśli nie działa jak trzeba, to wymyślić sposób na wymianę na lepsze (znaczy się DIY ()) i wtedy powinno być już lepiej :)
@macgajster: Nie no, to jest moja pierwsza zasada napraw polskich aut. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Póki działa to niech działa, jak się popsuje do końca to wtedy będę się martwić.

Niestety gaźnik mi wydmuchał uszczelki i musiałem go rozkręcić.
@DywanTv: ile masz kasy do dyspozycji? Coś się poszuka.

Od BMW się trzymaj z daleka w tych pieniądzach, bo zapłacisz więcej OC< jak to warte, a i tak częściej bedzie stało, niż jeździło. Lanos to zajebista opcja, szczególnie 1.5 - 100KM, 1.6 -106KM, bo to lekka buda i nie jednego wsioka w BMW E36 zaskoczysz [serio, latałem wersją 100KM od kumpla] Silniki nie do #!$%@?, części tanie, jak barszcz, konstrukcja prosta,