Wpis z mikrobloga

@kMarek @barwin na kontynuację nie ma szans, natomiast na internecie znalazłem fajny pomysł. Mogliby wypuścić nową serię, która by pokazała jak się zakończył konflikt z Przymierzem Lucjan, po czym SG-1 dalej wyrusza w eksplorację już nie tylko naszej galaktyki, ale i sąsiadujących. Poza tym jedną kombinację 9 szewronów poznali, a co z resztą? Może przy okazji natrafili by gdzieś w innej galaktycę na Destiny?

Źle to nie brzmi i miałoby ręce i
@Zgubilem_Login:

Z tym że z tego co mi wiadomo 9 symboli było przeznaczone tylko i wyłącznie na Destiny. A co do innych galaktyk - jak najbardziej za ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko błagam! Niechaj wszyscy kosmici nie gadają po angielsku XD
@kMarek gdzie tak było napisane? Być może przeoczyłem tą informację.

Nawet jeśli to w międzyczasie mogli natrafić na nowe repozytoria Starożytnych i znaleźć inne, przeczące info. Nie byłoby to pierwszy raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zgubilem_Login: szanse są, ale ktoś musi sypnąć kasą. Aktorzy z tego co czytałem są chętni, tym bardziej, że gdyby nie anulowano Dark Matter to w czwartym sezonie miał być odcinek crossoverowy SG:U i DM.
w czwartym sezonie miał być odcinek crossoverowy SG:U i DM.


@barwin:
Zostało to zdementowane.
Tzn. robili podchody, wspólnie zarys scenariusza, ale ostatecznie uznali, że nie da rady.