Wpis z mikrobloga

@AdDiXx: Badania hormonalne wykonuje się pobierając krew żylną. Na badania hormonalne z krwi należy zgłosić się na czczo, najlepiej po przespanej nocy, w godzinach porannych, najlepiej po odstawieniu leków i preparatów witaminowych oraz przed badaniem należy ograniczyć wysiłek fizyczny oraz nie spożywać alkoholi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Nicy @oba-manigger Wypije sobie dwa piwka do 22 czyli do tej, od której mam już nie jeść. Dzięki za pomoc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kptant wiadomo że lepiej nie, ale mam duże parcie, dlatego pytam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AdDiXx: nie możesz pić alkoholu na 24h a nawet 48h przed badaniem. Nie rób tych badań bo będą zafałszowane. Marnujesz tylko pieniądze i czas innych ludzi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nicy Okej, ale przepuścmy że jest taka sytuacja, że ktoś wlał mi a-----l na siłę. Co w takim nieprzyjemnym wypadku może się stać?
  • Odpowiedz
@AdDiXx: To nie pij, bo wyniki wyjdą nieprawidłowe i stwierdzą Ci chorobę jakiej nie masz, lub jeśli jakąś masz to jej nie zdiagnozują. Jeśli robisz badania kontrolne to albo badania albo zabawa. Wypij sobie p--o na śniadanie po badaniu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nicy Ehhh... a masz jakiś pomysł jak mogę wyluzować się bez alkoholu? Palenie nie wchodzi w gre. ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak właściwie to nie są badania kontrolne, badania kontrolne miałem 2 dni temu, TSH wyszło 5-6, a w normie jest 1-2. Dlatego muszę teraz zrobić FT4 i FT3
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@isilien171 Wygląda to jakbym był alkoholikiem. :D
Po prostu jestem zmęczony, stałem dzisiaj cały dzień na kuchnii, nie chodzi o żadne problemy i upijanie się, tylko zwykły relaks. ;)
Mówi się trudno, widzę że nie ma z tym żartów, dziękuję za pomoc bo nie zdawałem sobie z tego sprawy! :)
  • Odpowiedz