Wpis z mikrobloga

Bądź tinderówką – laską 5/10. Zrób sobie małą sesję zdjęciową ze wspomagaczami technicznymi oraz wizualnymi (spośród podanych poniżej), których nie używasz na co dzień, żeby na zdjęciach wyglądać jak półbogini 9/10:

* szminka: +0.5 do atrakcyjności
* eyeliner: +0.5 do atrakcyjności
* cienie do powiek: +0.5 do atrakcyjności
* kredka/cień do brwi: +0.5 do atrakcyjności
* puder, bronzer, róż: +0.5 do atrakcyjności
* ponętne szpileczki: +0.5 do atrakcyjności
* kusa spódniczka: +0.5 do atrakcyjności
* korzystne oświetlenie, tło i kąt: +1 do atrakcyjności (zdjęcia)
* fotoszop: +1/2 do atrakcyjności (zdjęcia)

Wyrwij na fotki Chada 8/10 (bo przecież nie będziesz sobie zaprzątała głowy jakimiś Mirasami 6/10, skoro Alvarosy kilka klas wyżej są w zasięgu ręki dzięki specjalnym tipom). Ten, idąc na spotkanie z tobą, ostrzy sobie ząbki i ma zaciesz, bo myśli, że wyrwał ślicznotkę wyglądem nawet lepszą od siebie.

Dochodzi do spotkania. Chad przeżywa wielkie rozczarowanie i głęboki #!$%@?, bo zamiast dostać laskę o klasę ładniejszą od siebie, dostaje przeciętniarę wizualnie kilka dobrych klasy niżej od siebie. Gość, będąc zawiedzionym i #!$%@?, każe ci #!$%@?ć i sam robi to samo. Teraz dziw się, że faceci lecą na wygląd – ale nie ten ze zdjęć, tylko ten ze świata realnego w warunkach naturalnych. xD

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nemorta: chodzi o to, ze na zdjeciu kazdy potrafi wyjsc dobrze po pierdyliardzie przerobek. Rozowa 5/10 zamiast szukac w swojej lidze marzy o kims kogo miec nigdy nie bedzie (chyba, ze pijany Alvaro dla sportu ja puknie, nic pozatym). Dala super foty, myslala ze bedzie z Alvaro, a ten jak ujrzal ja w realu zobaczyl co innego. I teraz tepa dzida marudzi, ze faceci leca na wyglad a sama olala
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Póżniej, gdy zobaczy, że jest tylko jedna szklanka w zlewie, gdy zobaczy jak za oknem dziecko cieszy się z pierwszej piłki, jak zauważy, że znajomi odsunęli się od niej, bo mają własne sprawy i coraz mniej czasu, to dopiero stwierdzi, jakie to puste życie.
  • Odpowiedz
@Moni22w Niczego nie zakładam, że jest pewne, ale w większości przypadków samotnych kobiet jest tak:
Do 30 roku życia chcę mieć fajnego faceta, iść z welonem do ślubu i niech koleżanki zesrają się z zazdrości.
30 - 40: Największą miłość mam za sobą, korzystam z życia, żyję pełną piersią, mam możliwość wyboru, lecz na razie faceci tylko mi przeszkadzają w samorozwoju. Później coś sobie znajdę jak będzie na to czas i
  • Odpowiedz
@TinderNiespodzianka: trafne spostrzeżenia, wnikliwie obserwuje podobne tematy. Makijaż to jedno wielkie oszustwo już na samym początku znajomści, idziesz na spotkanie z laską i jakieś 80% tego na co patrzysz jest sztuczne, bo rajstopy wyszczuplające, stanik pushup, pudry, pomadki, cienie, maskary, podkłady, eyelinery, szpilki etc etc. Jedno wielkie oszustwo. I chodzi taka obnosi się na prawo i lewo bo myśli, że jest miss world, pokaż się jaka jesteś naturalna to pogadamy
  • Odpowiedz
@TinderNiespodzianka: Robisz zdjęcie twarzy bez sylwetki. Nie używasz makijażu ani photoshopa. Robisz zdjęcie tak, aby wyszło jak najlepiej. Pewnie będzie trzeba zrobić parę tysięcy zdjęć, aby taki otrzymać albo nawet zatrudnić profesjonalnego fotografa, ale uwierz mi, że jest to możliwe. Jeśli dodasz jeszcze do tego photoshop, to już naprawdę można zrobić wszystko. To twój wybór już jak zrobisz. Ja tylko mówię, że wszystko jest możliwe. Z 1/10 nie zrobisz zdjęcia
  • Odpowiedz