Wpis z mikrobloga

@Polkop: Nie obraziłem się. Raz, że limit zielonego, dwa, że dla mnie jesteś zwykłym dziwadłem, który liczy, że ktoś będzie go prowadzić za rączkę przez życie. Dorosły facet a beczy jak 10-cio latek. Chodź, dam ci chusteczkę. Liczysz jedynie na to, że ktoś ci napisze , że masz rację. Liczysz jedynie na to, że ktoś cię poklepie po plecach i upewni w tym, że twoje podejście do życia jest fajne oraz
  • Odpowiedz
@Polkop: Nie muszę, bo jestem dziewczyną. Gdybym kogoś szukała i trafiłby mi się ktoś taki, podobałby mi się wizualnie i miał zajebisty charakter, to nie miałabym problemu z zaakceptowaniem nawet takiego wzrostu.
Jeśli szukacie partnera w miejscu, w którym liczy się jedynie wygląd, to nie dziwcie się, że jesteście tylko z tego rozliczani. W normalnym życiu ludzie potrafią łączyć się w pary z ambitniejszych pobudek.

Ale to wypok, więc nie będę
  • Odpowiedz
@Wypok2:

życiu ludzie potrafią łączyć się w pary z ambitniejszych pobudek.

Np pieniądzie i ładne mieszkanie

@ManiacTeam:

Liczysz jedynie na to, że ktoś ci napisze , że masz rację

Liczę na to że trafię na ludzi którzy tak jak ja chcą urządzić normikom piekło.

Udowadniam ci, że nie masz racji i co robisz?

Nic mi nie udowodniłeś. Jak niby mam emanować testosteronem jak FIZCZYCZNIE MAM GO MNIEJ WE KRWII. Czy
  • Odpowiedz
@Polkop:

Nic mi nie udowodniłeś. Jak niby mam emanować testosteronem jak FIZCZYCZNIE MAM GO MNIEJ WE KRWII. Czy ty jesteś debilem czy udajesz, myślisz że jak się bardzoi skupie to moje jądra zaczną go produkować więcej?


A czy ty jesteś takim debilem, że nie potrafisz załapać, że uwodzenie to gra?

W moim wieku już nie ma odwrotu, czego ty #!$%@? nie rozumiesz deklu.


Ile ty masz lat, bo ja mam 42
  • Odpowiedz
@Polkop: np. wspólne zainteresowania, miłe spędzanie wolnego czasu, rozmowy trwające do późnej nocy, nawet o niczym, poczucie bezpieczeństwa i chęć zapewnienia go drugiej osobie, poczucie bycia kochanym i szanowanym, wspólne marzenia i plany
Jeśli koniec twojej wyobraźni o związku kończy się na interesowności i pieniądzach, to nie wiem, czy mam załamać ręce, czy ci współczuć, bo to by znaczyło, że nigdy prawdziwie nikogo nie kochałeś ani nie byłeś kochany.
  • Odpowiedz
@ManiacTeam:
To dlatego że podjąłeś dobre decyzje gdy byłeś młodszy. Część dobrych decyzji podjeli też twoi rodzice którzy nauczyli cie etyki pracy.

Byłeś z tym u lekarza ze swoją niezwykła umiejętnością zwiększania poziomu testosteronu na zawołanie? Stray z takimi umiejętnościami dokonasz przełomu w medycynie.
  • Odpowiedz
@Polkop: Zaczyna ci brakować argumentów i popadasz w śmieszność robiąc z siebie ofiarę losu, wejdź lepiej z powrotem pod swój kamień robaczku i się nie wychylaj, bo faktycznie ktoś cię rozdepcze.
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: Skompromitowałeś sie swoim kompletnym brakiem znajomości ludzkiego organizmu a teraz próbujesz z tego wybrnąć, rozumiem cie czemu tak odpowiadasz. Sam jednak musisz przyznać ze twoje mądrości na temat testosteronu są zbyt śmieszne żeby się odnieść do nich na poważnie.
  • Odpowiedz
@Polkop: Sęk w tym, że dyskusja z tobą jest bezcelowa, bo cokolwiek się napisze to i tak jesteś na nie. I taka to rozmowa z baranem, który pyta i nie wie po co pyta, bo ani mądrzejszy ani głupszy po tym nie będzie.

Sam jednak musisz przyznać ze twoje mądrości na temat testosteronu są zbyt śmieszne żeby się odnieść do nich na poważnie.

Sęk w tym że to ty jesteś śmieszną
  • Odpowiedz
@ManiacTeam:
To jedyny pozytyw ktory widze w mojej sytuacji. Mimo postepu technologicznego dobor naturalny ciagle dziala i skutecznie wyklucza ulomne jednostki z puli genetycznej.

szukającą cholera wie czego

Szukam podobnych #!$%@? ktore tak jak ja nie maja nic do stracenia i chca zemsty na normictwie.

Btw dajesz debilne tezy ktore mozna obalic w sekunde a potem placzesz ze nie chce sie z toba zgodzic.
  • Odpowiedz
@Polkop: Przypominasz mi małego pieska, który piszczy w kącie, a jak ktoś chce go pogłaskać, to #!$%@? w rękę. Potem się dziwi, że dostał kopa i leci lotem koszącym. Czarna lista to odpowiednie miejsce dla tak toksycznych ludzi jak ty.

Szukam podobnych #!$%@? ktore tak jak ja nie maja nic do stracenia i chca zemsty na normictwie.

Geniusz zła :) Rzucę ci łopatę, bo skoro jesteś na dnie, to zajmiesz się
  • Odpowiedz
@ManiacTeam:

bo mają coś, co można nazwać życiem

Zawsze mogą je stracić.

Czarna lista to odpowiednie miejsce dla tak toksycznych ludzi jak ty.

Imprezka to odpowiednie miejsce dla takich dynamicznych ludzi jak ty.
  • Odpowiedz