Wpis z mikrobloga

@Polkop: Tak, uważam, że to Twoja wina. Bo wszystkie problemy tego świata zrzucasz na innych by poczuć się lepiej. Ale to tak nie działa, wierz mi.
Co zrobiłeś, by wyglądać lepiej?
Co zrobiłeś, by podnieść swoją samoocenę?
Co i ile zrobiłeś by zainwestować w siebie?
Zakładam, że nic. Lepiej się żalić.

Nie wyglądam jak jakiś super alfa, 175 cm, wyłysiałem, mam ubytki w uzębieniu, jestem gruby (110kg) i wyglądam jak kupa
  • Odpowiedz
@ManiacTeam:
-Próbowałem mieć więcej wzrostu ale to nic nie dało, jakby się bardziej starał to bym urus?
-Chodze na siłownie i mimo że mam spory progres siłowy w porównaniu od tego co zaczynałem to i tak 16 letnie sebki po pół roku ćwiczeń wygladają lepiej ode mnie. To prawdopodobnie przez problemy z tarczycą oraz małą ilość pokarmu spożywaną wieku dziecięcym.
-Autyzm jest nieuleczalny
-Nosze okulary przez które nie wyglądam lepiej
-Na
  • Odpowiedz
Wciąż cholera nie rozumiesz! Pisanie do Ciebie przypomina rzucaniem grochem o ścianę. Z takim podejściem doprowadzisz psychologa do samobójstwa... Jakie jeszcze wynajdziesz przeszkody by być na nie? Skoro jesteś na nie, boisz się, uważasz, że Ci się nie uda, już postawiłeś na wszystkim kropkę, to ta rozmowa dla mnie nie ma sensu, bo nie szukasz odpowiedzi co zrobić by było lepiej, tylko potwierdzenia, że Twoje życie i Twoje wybory są ok i
  • Odpowiedz
@ManiacTeam:

Oraz owszem, miał taką kobietę, że zakochać się i umrzeć

Tak bylo a potem wszyscy zyli dlugo i szczesliwie.

Wiesz mi tez udalo sie kiedys miec loszke. Bardzo brzydka swoja droga. Zdradzala mnie regularnie a potem mnie zostawila.

Mi sie nie da pomoc dlatego zniszcze zycia tylu normikom ilu sie da zanim umre. Uwazaj na samochody i na metro.
  • Odpowiedz
@TinderNiespodzianka: dla mnie to, że ktoś lubi duże cycki to też zwykła preferencja. Ja mam duże i się nie obrażam, jak ktoś pisze ze nie lubi dużych są fuj i obleśne, albo że kobieta kończy się na 55 kg, ja tyle ważyłam jak miałam chyba z 12 lat i co z tego, nie muszę się wszystkim podobać.
  • Odpowiedz
@ManiacTeam:
Atrakcujność dla kobiety to
1) wygląd
2) status spoleczny tzn ile władzy masz
3) pieniądze
Wszystkie te trzy punkty są ze sobą powiązane. Nie mam żadnego z tych.

mężczyzny emanującego radością, entuzjazmem, męską władczością i konkretem

Jak mam tym emanować jak moje życie to porażka i wyglądam jak 15 latek w wieku 27 lat? Nie rośnie mi nawet zarost.

To prawda że jestem kretynem, gdybym nim nie był to zdałbym
  • Odpowiedz