Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: Muszę stwierdzić że sama treść przemówienia nie była zła, ale gostek ma taki talent oratorski że po 1-2 minucie chciało mi się spać i miałem go dość, a "trzymam jego stronę"
  • Odpowiedz
@k1fl0w: no właśnie, tłumaczenie jest w 99% dokładne, tylko te jedno NIE zostało pominięte i to zmienia całe znaczenie przemówienia, bo na oficjalnym kanale Kancelarii Premiera premier Polski mówi, że obozy koncentracyjne były polskie i to idzie w cały świat. Jak to nie jest celowe działanie to ja się nie znam na analityce.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Youtube już usuną opcje tłumaczenia, więc tylko parę osób na świecie dowiedziało się z auto tłumaczenia na angielski, że obozy były polskie, dobrze, że szybko zareagowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ciekawe kto za tym stoi


@pk347 @k1fl0w Mnie to niesamowicie ciekawi bo to nie jest automatyczne a zwłaszcza na takim profilu YT gdzie jest wyłączona ocena, komentarze itp.

Niezły sabotaż wg mnie :>

PiSmejkerzy potykaja się o własne nogi niesamowicie, szkoda że to cały kraj leci na gębę i to w oczach całego świata. Chłopstwo i patola która ich wybrała i tak tego nie dostrzega :/ Koszmar.
  • Odpowiedz
@Lecherus: Widzę jak tym spamujesz też w innym wpisie też w odpowiedzi do mnie z resztą - kłamstwo i to tak chamskie że OMG ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Normalnie to byłaby typowa bylejakość i partactwo jakim się wykazują PiSowcy dotąd, w aż taką fuszerkę jednak nie wierzę, zbyt nieprzypadkowy jest ten błąd a tłumaczenie Z PEWNOŚCIĄ nie było automatyczne.
  • Odpowiedz
@Saeglopur: przemowa Morawieckiego po angielsku już jest dostępna na YouTube, także dzięki szybkiej reakcji, sprawa została rozwiązana błyskawicznie. Nie dziękuj, że ratuje wizerunek naszej ojczyzny. Ahh i wybacz za spam, ale sprawa dość ważna, sorry.
  • Odpowiedz
@Lecherus: Błaszczak, czy to ty? Przecież to oświadczenie Kancelarii Premiera to chamskie kłamstwo, większość ludzi niestety je łyknie, tak samo jak te twoje tłumaczenia jak to właśnie wizerunek jest ratowany - a kto go niszczy?!?!

Przecież to jest tragedia co się dzieje i jesteście tak sabotowani że to czyste pośmiewisko. Szkoda że już na arenie międzynarodowej a nie tylko na potrzeby partyjnych gierek w kraju.
  • Odpowiedz