Wpis z mikrobloga

@p0tato: Dla mnie gry to forma rozrywki a że mam ochotę czasami sobie poskakać do muzyki która leci z gry z konsoli to co to za różnica? Jak chcę potańczyć to chodzę do klubu ale dla mnie granie to również zabawa. Ze znajomymi spotykamy się dość często i nie zawsze chce nam się wychodzić gdziekolwiek, czasami chcemy po prostu razem posiedzieć. Niektóre gry na konsole do takiego spędzania czasu są na
@kenixia: Dance Central. Ja, jako człowiek nietańczący świetnie się bawiłem przy trzech częściach Dance Central na Kinecta. Ze znajomymi mega zabawa, można się dzielić na teamy i pojedynkować, wymyślać własne ruchy i kazać powtórzyć przeciwnikowi i mnóstwo innych pomysłowych rozwiązań. Ubaw po pachy, w poprzedniego sylwestra w 8 osób do rana katowaliśmy konsolę :D
@kenixia Królem takich gier był chyba X360 z tego co pamiętam, ale spora szansa że gry stamtąd działają na Xboxie One, na którego też trochę tanecznych się pojawiło, więc w takiej konfiguracji miałabyś największą bazę gier + nowszy model Kinecta. Którego szybko kupuj, bo przestali produkować xD