Wpis z mikrobloga

Szukam chętnych do współpracy w handlu samochodami.
Chodzi mi o osoby które chcą sobie dorobić, które chcą w coś zainwestować kasę, a nie chcą ryzykować tak jak w #bitcoin itp. a wiem że tutaj sporo takich osób.
Czyli po prostu dorabianie sobie od czasu do czasu, jako osoba prywatna, nie żadna działalność gospodarcza, wszystko na niewielką skalę zgodnie z prawem.
Przykładowo: startujesz dziś z 10 tys zł, a za rok z tego masz 20 tys zł.
Zainteresowanych zapraszam na PW. Raczej tylko woj.mazowieckie lub okolice.

#biznes #pracbaza #praca #inwestycje #finanse #motoryzacja #samochody
  • 21
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel: Nie dajesz, ja nie chcę Twoich pieniędzy. Obracasz nimi. Ja nie chcę Twojego zysku, ale we współpracy łatwiej.

Wybierz jedno ¯_(ツ)_/¯


@powaznyczlowiek: Co wybrać? Jakie masz ryzyko przy handlu autami? Żadne. Stracić nie stracisz. Możesz tylko zyskać. Możesz zacząć od 1000zł.
Ostatnio handlarze to wyjaśniali: https://www.wykop.pl/wpis/29628605/skad-handlarze-samochodami-maja-tyle-pieniedzy-jes/ ,mi się
  • Odpowiedz
Oczywiście, że możesz stracić.


@Smule: W najgorszym wypadku możesz wyjść na zero. Stracić się nie da. Chyba że liczysz, że auto Ci ukradną albo rozbijesz - ok, to w ten sposób można stracić wszystko.
  • Odpowiedz
Jakie masz ryzyko przy handlu autami?

@Jokker: no na przykład takie że jak się nie znasz to możesz kupić szrota którego nikt nie odkupi, albo takie że możesz kupić kradzione auto, za ktorego sprzedaż pójdziesz siedzieć, albo np takie, że polegniesz na rozliczaniu się z podatków i pozostałych opłat za taki handel, albo takie że nieświadomie sprzedasz składaka, który złoży się przy pierwszej stłuczce i jako sprzedawca za to odpowiesz,
  • Odpowiedz
Może być trudno z tym 10k zł zysku w rok, ja wchodziłem w ten rok 2018 z 1000zł na "zainwestowanie", mam już 6000zł


@Kejran: Z 1000zł zrobiłeś 6000zł w miesiąc? To jasna sprawa, ale na działalności gospodarczej :) Przecież bez działalności nie obrócisz dwóch aut każdego miesiąca przez rok...
To co - jakaś współpraca może?
  • Odpowiedz