Wpis z mikrobloga

Może być #afera i potrzebny by był #wykopefekt

TL;DR -
Ogólnie to jest/było takie forum pokonajlysienie.pl dla #rozowepaski i #niebieskiepaski z problemem #lysienie #zakola #wlosy
Ma ono DUŻE znaczenie dla użytkowników, a ktoś zaczął straszyć sądami co może spowodować usunięcie forum i utraty zarejestrowanej tam społeczności oraz ogromnego banku wiedzy. Też nas obrażał i grozi Adminowi.

Krótko mówiąc klinika transplantacji włosów HDC straszy forum sądami, jeśli te uniemożliwi im możliwości bezpłatnej działalności komercyjnej. HDC uważa, że jest dyskryminowane.
Jednocześnie HDC grozi sądami osobom, które ośmielą się być z usług tej kliniki niezadowoleni.
Jeżeli byłby od was jakiś odzew to spróbujemy wam to dokładniej nakreślić z dowodami. Może to być też zwykłe gadanie z ich strony. Więc po prostu CHCEMY OSTRZEC wszystkich przyszłych pacjentów, że nie wszystko z nimi w porządku.

To forum to doświadczeni użytkownicy, relacje z prowadzonych kuracji i zabiegów transplantacji włosów. Ogólnie skarbnica wiedzy i przede wszystkim rzetelne informacje bez jakiś oszustw i naganiania na drogie produkty bez efektów. Według mnie jedyne miejsce w polskim internecie, gdzie warto zajrzeć w przypadku tego niemiłego problemu.
Moderatorzy i administratorzy robią mega robotę. Tak jak wspomniałem nie ma tutaj miejsca na żadne gówno reklamy, naganianie i chamską autopromocję.
Przyszedł moment, że jeden z polskich przedstawicieli zagranicznej klinik transplantacji włosów, który się tam zarejestrował po prostu przekroczył pewne granice i zaczął grozić SĄDEM. Chodzi o:

ul. Piękna 15 lok. 26
00-549 Warszawa
woj. mazowieckie

e-mail: piotr@hdc.com.cy
Nr tel.: +48 516 516 615

http://transplantacjewlosow.pl/

A ta klinika:

HDC Hair Clinic
6 Protagoras Street
1045 Nicosia
Cyprus
Tel. +357 22346161
Email: info@hdc.com.cy

Wypowiedź podsumowująca admina tego forum:

Konsultant obraża i gardzi ludźmi, poniża i szydzi z klientów (także tych potencjalnych), akceptuje to menedżer i jeszcze się z tego cieszą bo "negatywny rozgłos to też rozgłos i jeszcze więcej klientów i więcej zarobku na nich".

To jest jawne, otwarte, publiczne mówienie ludziom, że są niczym więcej jak tylko bydłem. Bydłem na którym się zarabia. A do tego to bydło jest na tyle głupie, że i tak będzie kupować ich usługi. Baaa.... nawet w większej ilości! Nawet jeszcze więcej kasy im nabije!

To po prostu mózg w poprzek staje. Przecież nawet w tych najbardziej nieudolnych klinikach (rzeźniach) zachowuje się pewne pozory dbania o pacjenta. A tutaj jadą po całości.

Za nic mają twoją dokumentację medyczną (szastają nią publicznie), twoją godność osobistą (sugerują ci problemy psychiczne), samopoczucie, nic! I jeszcze się śmieją, śmieją się nie po kryjomu, ale publicznie i pstrykają sobie sweet-fotki !


#wykopszwadron #prawo #sadownictwo
Pobierz
źródło: comment_oJQblMrccD9annZDfjO8ZQcRb3uqiBGx.jpg
  • 73
Nie odnotowano ani jednego przypadku nieudanego zabiegu przeszczepu włosów w Klinice HDC!


@HDCClinic:

Nie kłam. Nawet na polskim forum jest koleżanka pokrzywdzona przez was,a w internecie znalazłem wiele przypadków, gdzie trzeba było poprawiać waszą nędzną robotę m.in w tureckich klinikach.
Ehh partacze z hdc.
Poproszę o linki do relacji, w których poprawiano pracę Kliniki HDC.


@HDCClinic: Przecież jeden z naszych kolegów z forum (o nicku przemox), po przeszczepieniu 8500 graftów, szuka kliniki która mu to poprawi. Przeszczepy były u was (w HDC Clinic), a poprawka już nie będzie u was, gdyż nawet tej poprawki już nie potraficie zrobić, bo nie macie jak.
Na przeszczepy wydał gigantyczne sumy, a efekty są słabe. Każdy może to sobie
Zupełny brak merytorycznej dyskusji.

Pacjent przemox poddał się u nas tylko i wyłącznie swojemu trzeciemu zabiegowi, w którym dysponowaliśmy bardzo ograniczonym donorem złożonym głównie z mieszków 1-włosowych, w tym mieszków ekstraktowanych z brody.
Normalnie dysponuje się 1, 2, 3 i 4-włosowymi mieszkami.

Podczas jego dwóch nieudanych procedur w Turcji przeprowadzonych przez getFUE i Dr Maral’a, bezpowrotnie zniszczono większość z jego mieszków włosowych używając do ekstrakcji urządzenia mikro-motorowego.

Gdyby pacjent od samego początku
Zupełny brak merytorycznej dyskusji.


@HDCClinic: Proszę odpowiedzieć na pytania od 1 do 5. Ja długo mam czekać ?
Dostanę w reszcie te odpowiedzi czy nie ?
Wytłumaczy się Pan ze swojego chamstwa czy nie ?
A może nie widzi Pan nic złego w obrażaniu ludzi płacących 50 tysięcy ?


CZEKAM !!!

Gdyby pacjent od samego początku udał się na zabieg do Kliniki HDC miałby teraz głowę pełną włosów.


Zna pan powiedzenie
Panie i panowie. Pan Piotr kontynuuje swoją strategię i teraz szantażuje wspomnianą pacjentkę pozwem na kilkadziesiąt tysięcy złotych, z powodu '' wyrządzenia szkody " opinią na forum internetowym i wykopie !
Czy da się upaść niżej ? Czy temu człowiekowi $$ już totalnie padły na łeb ? Piotrze pamiętaj tylko, że karma wraca i tego ci z całego serca życzę, żeby wróciło to wszystko do ciebie z podwójną siłą.
@Fermiol: Szanowni Państwo!

To niestety prawda. Firma HDC straszy swoją klientkę pozwami na setki tysięcy (tak setki tysięcy) i to tylko za to, że ośmieliła się być niezadowolona z ich usług.
To skandal. Pacjentka nie napisała ani słowa nieprawdy, a swoją relację udokumentowała zdjęciami.

To może spotkać każdego z Was!

Nie ufajcie kanaliom. Chcą tylko Waszych pieniędzy. Dopóki dostaną wasze pieniądze, dopóty są mili.

Jak będziecie jednak niezadowoleni, będą starali się
Nie wiem skąd to przekonanie. Nigdy nie pisałem ze jestem niezadowolony. Jestem realista i w sytuacji mojej uważam ze moj trzeci zabieg w HDC w przeciwieństwie do pierwszego czy drugiego w innych klinikach był udany i jestem zadowolony. W przyszłości rozważam jeszcze moze cos na koronę. Pozdrawiam.
@RebeliantT-1000: Wciąż nie rozumiesz. HDC ma swoje mocne i słabe strony, jak każda inna klinika na świecie (jest ich multum).
Koleżanka która jest niezadowolona, poznała ich słabą stronę, bo oni nie potrafią zrobić gęstej linii włosów. Teraz jej linia włosów koleżanki nie komponuje się do reszty.

Afera nie wybuchła jednak z powodu HDC, bo to jedna z wielu klinik z wadami i zaletami, ale z podejścia Polskiego konsultanta - Piotra, który