Wpis z mikrobloga

Powiem wam, przegrywy jak wygląda normalne życie. Starasz się być ogarnięt jak możesz. Przyswajasz dużo informacji o świecie, ćwiczysz jeżeli to lubisz, dbasz o ciuchy, chodzisz do fryzjera, rozmawiasz ludźmi, wychodzisz na wydarzenia, zarabiasz szmal tyle ile potrafisz.

Ludzie generalnie są mili, starasz się ogarniać laski, koleżanki poznają Cie ze swoimi koleżankami. Nikt nie robi z siebie księżniczek. To jakaś mania prześladowcza którą posiadacie, że kobiety chcą was zniszczyć. Laski chcą być tak samo szczęsliwe jak wy i tak samo mieć fajnego faceta jak wy laske. Rozmowy sprawiają przyjemność. Czasem się kłócicie. Czasem ktoś kogoś zdradzi. Czasem się #!$%@? a czasem ktoś łamie Ci serce. Ale nie dorabiasz do tego ideologi. Tylko normalnie robisz swoje.

Jesteście gorsi od fanów płaskiej ziemi #tinder #tfwnogf
  • 232
@wyjde_z_przegrywu TY masz rację, ale co z tego? Szarpanie się z rzeczywistością przyniesie ci tylko frustrację, nerwicę, złość i zepsujesz sobie zdrowie. Może lepiej usunąć konto na wykopie i żyć swoim życiem, wyznając swoje wartości i nie zagadujac do nikogo jak wolisz? Tutaj zawsze będą cię #!$%@?ć normiki, które nie wiedzą jak to jest, i przekonujące o niezwykłym wpływie "pewności siebie" na relacje z różowymi.
@integrator123: Właśnie nie ;D Tzn. Jasne, że mam dobre geny. Są wystarczająco dobre. Sporo wiem, radze sobię z szybką analizą sytuacji, ogarniam. Ale:

a) wszystkiego się tego nauczyłem od podstaw. W gimnazjum miałem rozkminy jak to jest w ogóle, że ludzie rozmawiają i np. jakie mają tematy bo ja to tak nie wiem, nie potrafię w sumie into komunikacja. Niezależnie od płci
b) miałem depre i bralem leki
c) rozwód rodziców
@Kayleigh no, po prostu miałeś możliwości i dzieki silnyn genom i poniekąd swoim wysilkom wspiales sie na wyzyny możliwości. Problem w tym, że wiekszosc spierdoxów udzielających się pod tagami #przegryw itp. w ogóle nie ma takich możliwości, wychodzenie do dziewczyn kończy sie odrzuceniem, próba znalezienia paczki znajomych kończy sie byciem 5-tym kolem u wozu, itp. Nie ma po co sie z nimi kumplowac, no chyba ze kiepskie geny rekompensuja przydatnością, spolegliwoscia, itp.
@integrator123: Oczywistym jest fakt, że na te rzeczy nie mam wpływu. Bardziej chodzi o ubiór, fryzurę, pewne wyczucie stylu, dbanie o rzeczy takie jak odpowiednie owłosienie, dobór oprawek, spojrzenie osoby pewnej siebie z miłym nastawieniem do życia też jest widocznie inne od takiego zmęczonego życiem. A te rzeczy potrafią podnieść niesamowicie atrakcyjność. To w jaki sposób się poruszasz, że nie stoisz jak zgarbiony człowiek, nie jąkasz się, nie unikasz wzorku. Można
@Kayleigh: tyle ze dzieki niesamowitym wysilkom podbijesz swoj wyglad o 1-2 pkt do 5/10 i bedziesz dalej sredniaczkiem szaraszkiem, kiedy niektorzy sa 9/10 prawie bez wysilku. Nie mowie ze podbijanie swojego wygladu, ogarnianie zycia, zwiekszanie zarobkow nie ma sensu, ale nie ma co wmawiac wykopkom ze beda zyli tak jak ty. Popelniasz typowy dla normikow blad: przypisujesz powodzenie w relacjach miedzyludzkich swoim wysilkom, pracy, a nie temu jak wygladasz.
@integrator123: no to prawda. Z gowna bicza nie ukrecisz i ja się kompletnie z Tobą zgodzę. Potencjał jest ograniczony. I każdy powinien mierzyć siły na zamiary. I tak samo jak ja wiem ze nigdy nie będę się spotykał z jessica albą albo żył jak blizerian bo nie mam ani wyglądu ani środków na to.

To jednak uważam, ze jesteś w stanie dużo zrobić. A jak jesteś brzydki. To możesz stać się
@integrator123: no dobrze. Ale nie podejmuje tez we wpisie życia osób skrajnie atrakcyjnych bądź nie. Nadal uwazam ze większość osób jest w stanie prowadzić takie życie jeżeli się postara i ma odpowiednie nastawienie plus pracuje nad pewnymi kwestiami.
@Kayleigh: zmiana ubioru i całej reszty pierdół nic nie da, bo wszyscy zwracają uwagę na twoją twarz, a tego nie da się poprawić no chyba, że pójdziesz pod nóż. Czyli po prostu mówisz żeby kupić sobie dziewczynę, bo na hajs to na pewno poleci XD Jeżeli mówisz, że coś zawsze da się zrobić to czemu ty nie jesteś znany ani bardzo bogaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cerberon: pracuje nad byciem bogatym. Już zarabiam więcej niż moi rodzice. Odkładam miesiąc w miesiąc. Za chwile kupuje mieszkanie stad mieszkanie u rodziców by dużo oszczędzać.
@Cerberon: właśnie to nie chodzi o kupowanie sobie ludzi. Jej przeinaczasz to nie chodzi o markowe ciuchy. Chodzi o estetykę. To mogą być nawet rzeczy z lumpow jeżeli umiesz to zrobić i masz czas aby skompletować dobry strój. Poza tym czemu jak lepiej wyglądasz bo się lepiej ubierasz to kupowanie dziewczyny a jak np lepiej wyglądasz nago to już nie kupujesz jej genami. Taki sam proces tylko inna waluta. Nie oceniałbym
@Kayleigh: bogaty nigdy nie będziesz, a co do kupowania dziewczyny to nie chodziło mi o kupowanie jej przez ubrania tylko o samo bycie bogatym tak jak napisałeś wcześniej. Przestań bawić się w jakiegoś kolcza i wmawiać ludziom te bzdury bo dajesz im jedynie złudna nadzieje.
tyle ze dzieki niesamowitym wysilkom podbijesz swoj wyglad o 1-2 pkt do 5/10 i bedziesz dalej sredniaczkiem szaraszkiem, kiedy niektorzy sa 9/10 prawie bez wysilku. Nie mowie ze podbijanie swojego wygladu, ogarnianie zycia, zwiekszanie zarobkow nie ma sensu, ale nie ma co wmawiac wykopkom ze beda zyli tak jak ty


@integrator123:
Trochę przesadzasz, OPowi akurat do 9/10 akurat bardzo daleko. Wygląda jak zupełnie zwykły koleś, może plusuje u polskich dziewuch faktem,
@Cerberon: ale nie bawię się w kolcza. Nie mówię ludziom ze mogą wszystko. Poza tym come on. Mój oryginalny post jest o zwykłej społecznej egzystencji. Nie czyńmy z normalnych kontaktów z ludźmi założenia multimilionowego biznesu. Nikomu nie obiecuje ruchania modelek. Nikomu nie obiecuje to ze będzie królem towarzystwa. Ale moim zdaniem większość jest w stanie prowadzić zdrowe socjalnie życie.