Wpis z mikrobloga

#tenis
Elena Rybakina (450. miejsce w rankingu WTA) pokonała w pierwszej rundzie turnieju w St. Petersburgu Timeę Bascinshky (42, WTA) a w drugiej rundzie wygrała z Caloriną Garcią (7, WTA).

18-letnia Rosjanka występuje tu z dziką kartą.
Jej największe juniorskie sukcesy: półfinał RG 2017, ćwierćfinał USO, półfinał AO 2017.

Ciekawostka: w 2017 w turnieju juniorskim 58th Trofeo Bonfiglio wygrała w finale z Igą Świątek po trzysetowym boju (w tym samym roku w turnieju w Kanadzie gładko przegrała z Igą w półfinale).

W trzeciej rundzie WTA St. Petersburg zmierzy się z wygraną z pary Vinci/Goerges.

na przyszłość #bukmacherka (żeby nie było, że hurr durr nołnejm ogrywa znane nazwiska;)
  • 8
@gram_w_mahjonga: Oglądałem mecz z Timeę. Na początku była bardzo nerwowa proste piłki waliła po autach, ale potem z każda kolejną akcją wyglądała bardzo korzystnie. Sam miałem ją na kuponie +1.5 seta, bo Timeę wracała po długiej przerwie. Jeżeli Vinci wygra z Goerges, to powinna ją ograć. Transmisję z St. Petersburga są na TVP Sport.
@Agg91: Kurde racja, zapomniałam o FC kompletnie...
Biję się w pierś za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji bez sprawdzenia źródła. Już usuwam te bzdury wyżej.

Kierowałam się logiką geograficzną, ale skoro dostała powołanie to wiadomo, że nie ma sensu wracać się do Chin tylko przezimować na jakimś turnieju WTA w Europie przed wylotem do USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)