Wpis z mikrobloga

Macie może jakieś doświadczenie z takimi inwestycjami jak na przykład blockchain poland? Myślę o tym, aby nie zainwestować u nich w koparkę za 50 tysięcy. Z jednej strony dobra opcja, jeśli nie ma się aż takiej gotówki, z drugiej to wciąż spora kwota..
Nawet, jeśli zwracałaby się połowa kwoty podanej w tej tabelce (oznaczone jako zysk inwestora) to wciąż zysk jest całiem przyzwoity. W internecie ogółem jest mało świeżych informacji o inwestowaniu w takie rzeczy, dlatego może ktoś już spróbował i ma jakieś doświadczenie?

#btc #ethereum #inwestycje #blockchain #mining
  • 15
@kopalina: Nie napisałem, że mam 50 tysięcy na inwestycje. Bo właśnie chodzi o to, że wkład początkowy wynosi 10 tysięcy.. :)
Cóż, jakbym miał 50 tysięcy to bym sobie kupił taką koparkę do domu xd
@Nights Nie znam firmy blockchain poland ale mam koparke w pgc mine. Maja duza oferte koparek, zajmuja sie ich obsluga. Koszt obslugi i pradu to 270zl potracane z ukopanego. Rozliczenia sa co miesiac i wszystko jest przejrzyste. Tak pozatym nie wiem co to za koparka kosztuje az 50 tysiecy. Chyba koparko-ladowarka. Ceny antminerow zaczynaja sie od 12 tysiecym
@Piotrek00: nie ma ale ja pisałem o 2 w nocy na komórce informacje jakie znalazłem i co myślę o cenach kart graficznych teraz ale mi sie nie wkleilo a tylko 1 cześć zdania. Ogólnie wykop mi się zacina czesto na komórce i nie mam jak przeglądać :/.
@Nights Na vrak klientow nie narzekaja wiec nie reklamuja sie. Ja na podlaczenie swojej maszynki czekalem prawie dwa miechy. Dostanieaz oferte jak poprosisz u nich na stronie. W kazdym razie jakbys byl zainteresowany to moge podeslac swoja umowe abys przejrzal czy nie walek i ewentualnie wglad do rozliczen.