Wpis z mikrobloga

Co sądzicie, kupić teraz (pierwsze) auto do 25k, czy potłuc się jeszcze komunikacją miejską(uczelnia-praca-dom) do maja i dozbierać do BMW E92/Audi A5. Waszym zdaniem takie auto zauważalnie zwiększy moją wartość w oczach dziewczyn? Mi osobiście te auta się całkiem podobają, jedynie obawiam się o koszt ubezpieczenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samochody #motoryzacja #przegryw #tfwnogf
  • 17
@xle6: jak musisz jeszcze dozbierac na takie auto, to pomysl co sie stanie jak cos w nim padnie i bedize trzeba naprawic, a dojdzie OC i pewnie AC

@Inguz: Moim targetem jest jakakolwiek dziewczyna bez dzieci i >15 zbędnych kilogramów. Gdyby to się udało to dopiero mógłbym zacząć wybrzydzać.

@wywijas: Czy ja wiem, najwyżej do następnej wypłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mulak: Biorąc pod uwage, że aktualnie nie mam auta i mieszkam z rodzicami jak na przegrywa przystało, mogę sobie odkładać 4,6k miesięcznie. No i oczywiście brałbym coś z możliwie małym silnikiem żeby
@xle6 jezeli to dla Ciebie sposob na podryw to spoko, mnie to nie przeszkadza. Malo tego sam chetnie kupilbym E92, jezdze E91 z 2011r. w mpakiecie. Natomiast takie E92 jakbym chcial jest nie do znalezienia lub ceny sa takie, ze mozna juz spokojnie kupic F30. Bardziej chodzi mi o to, ze te auta beda spora inwestycja i jak trafisz na sredni egzemplarz to mozesz zaraz dorzucic lekka reka 10k na naprawy. Jeden