Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mirkopaństwu :) Początkiem stycznia były do wzięcia randomowe kody na Steam. Tym razem mam dla Was 1 x link aktywacyjny PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS na #steam :) Żeby wząić udział w zabawie zaplusuj i zrób dowolną wpłatę na Pajacyka https://www.pajacyk.pl/#darowizna - Losowanie - Czwartek, 1 Lutego, około 22.


#pubg #gry #rozdajo
Pobierz jeebzdzidy - Dobry wieczór Mirkopaństwu :) Początkiem stycznia były do wzięcia random...
źródło: comment_VdZyUL9Q0LPP2JqZTo2OyDQ6dxlAoIhT.jpg
  • 18
@TrueSlav: @Radziox: Może i będą kombinować, ale ja nie chcę traktować każdego jak Skarbówka przedsiębiorce (jak krętacza i złodzieja) każdy ma swoje sumienie - Mikro sie brzydzi januszowaniem, więc jest szansa się wykazać. Macie szanse zrobić coś dobrego - ale jak z każdą szansą w życiu - trzeba chcieć :) Jak ma być kiedyś lepiej w tym kraju, to musimy sie wzajemnie szanować.
@jeebzdzidy poszło 10zł
Tyle mi wyskoczylo po wplacie (picrel) ale pewno na emailu bedzie reszta (na koncie bankowym zreszta tez bedzie info), wiec jesli uda mi sie wygrac podesle na priv dowod ze nie mam na imie Janusz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam innych do zabawy. @GuziQ wiem, ze chcialbys pograc kiedys w przyszlosci w PUBG-a. Odpusc kupno piwa dzis i dawaj na pajacyka ( ͡º ͜
Pobierz WhoNext - @jeebzdzidy poszło 10zł
 Tyle mi wyskoczylo po wplacie (picrel) ale pewno n...
źródło: comment_S0pfYQ2Xt5ztPwnVIKvNxrVah1rR7R2h.jpg
@jeebzdzidy: Co to za gówno rozdajo? Niepisane zasady rozdajo mówią tylko i wyłącznie o plusowaniu. Niedługo będzie spam zielonek i posty w stylu "Rozdajo skin za 30 centów ale trzeba polajkować moją gównostrone na facebooku"
@Delfin17: To drugie rozdajo, jakie robie - w czym problem? Pierwsze zrobilem ot, tak - bylo fajnie, ktos sie ucieszyl. Przy tym stwierdzilem, ze mozna polaczyc przyjemne z pozytecznym i za jednym zamachem sprawic radosc wiekszej ilosci ludzi. Jak masz okazje pomoc komus, kto pomocy faktycznie potrzebuje to nigdy nie jest gowno. Specjalnie wybralem Pajacyka bo to akcja znana i szanowana od lat. Poza tym - jak widac wyzej, do wplaty