Wpis z mikrobloga

@bb-8: kupiłem na gearbest wyglądający tak samo za parę złotych ( firma inna). Nawet nie miałem pojecia, że to jakaś replika lepszego, myślałem że kupuję jakiegoś noname'a wyglądającego w miarę ładnie xD
upiłem na gearbest wyglądający tak samo za parę złotych ( firma inna). Nawet nie miałem pojecia, że to jakaś replika lepszego, myślałem że kupuję jakiegoś noname'a wyglądającego w miarę ładnie xD


@hpiotrekh: bo to jest dokładnie ten sam zegarek. Po prostu takie 'firmy' zamawiają u chińczyków te same zegarki, tylko drukują różne loga.
@hpiotrekh: a to wlasnie widze, tylko mi chodzi o ten model z obrazka w pierwszym wpisie. Bo wiem, ze sa podroby tego z datownikiem a ten jest chyba nowy i sie wlasnie zastanawiam czy to podroba :D
@Siman: ta, ale znalazlem tak chamska podrobe chyba, ze jest mvmt napisane tyle ze spinka na stronie producenta jest czarna a na zdjeciach jest srebrna xD
@milvanb: dlatego sie zastanawiam czy kupic oryginal bo sa w promocji na stronie producenta czy jakas podrobe niewiadomego pochodzenia ale wygladajaca legitnie po zdjeciach xD kupilem identycznego timexa miesiac temu i szybko zwrocilem bo za glosny byl
za grosz stylu i klasy


@fegwegw: rozumiem, że minimalizm to według ciebie brak stylu i klasy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam ten mvmt od 3 lat i według mnie cena do jakości jest jak najbardziej ok, także raczej nie nazwałbym tego gównem.
rozumiem, że minimalizm to według ciebie brak stylu i klasy?


@miszczu_blady: minimalistyczne gówno to niestety dalej gówno. I nie, oczojebna czerwona wskazówka to nie jest minimalizm.

cena do jakości


@miszczu_blady: ale o jakiej jakości mówisz? Chodzi o to, że pokazuje mniej więcej poprawną godzinę? ;o