Wpis z mikrobloga

Wylądowałam w szpitalu na urologii i pominę fakt, że brakuje łóżek i kładą "zdrowych" w pooperacyjnych izolatkach... Pominę również to, że na żeńskiej urologiu(!) jest tylko jedna toaleta.
Nie wspomnę o ogólnym bałaganie, temperaturze 19'C w sali i braku kontaktów. Ale! Ale może mi ktoś wyjaśni dlaczego do jasnejciasnej nie dają sztućcy?!
Czy pacjenci tak by kradli i szpitale muszą ciąć koszta? Czy NFZ daje wybór typu: papier toaletowy albo widelce?
Nie oczekuje luksusów, to nie hotel (ani zachód) wiem że mają inne priorytety ale jakoś podirytowało mnie, to jak babuńka łóżko obok musiała prosić i pożyczać łyżkę. Gdzie w rezultacie zjadła zimne. A z tego co widziałam, na ciepło też byłoby niezjadliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wyżaliłam się, lżej mi. :D

#gownowpis #gorzkiezale #szpital #nfz #cebulandia
Pobierz Eutanazja - Wylądowałam w szpitalu na urologii i pominę fakt, że brakuje łóżek i kład...
źródło: comment_jDYOAlzMozkg6fuotjUMA22YnKgjbqRF.jpg
  • 15
@Eutanazja: żona ostatnio leżała na neurochirurgii.
Z tymi sztućcami to już się nauczyła po paru szpitalach, że warto mieć własne. Zresztą, po czystości w wielu szpitalach bałbym się używać nie swoich sztućców.
Ale co do jedzenia to mniej więcej codziennie to wyglądało tak:
Śniadanie: 2 kromki chleba, kostka masła 60%, jajko, plasterek szynki. Do picia herbata lub kawa.
Obiad: zwykle zupa bez smaku (sam próbowałem, robię lepsze), mięso w sosie wyglądające