Wpis z mikrobloga

#stheira
Ponad miesiąc mnie nie było z różnych przyczyn. Najpierw Święta, potem poprawki, a teraz #sesja. Kolorowo nie jest, więc i czasu brakuje. Przychodzę dzisiaj do was z garścią informacji i krótkim planem wydawniczym.

Rozpocząłem kilka tematów, które chciałbym dokończyć:
- sytuacja polityczna na Kontynencie
- kultura i obyczaje ludów zamieszkujących te terytorium
- 6 rasa, a raczej 2 gatunek. Ich pochodzenie oraz krótki streszczenie sytuacji politycznej
- system magii i Świadomości
- historia Mędrca część 2
- projekt pewnych 7 postaci, które już nakreśliłem (chociaż nie publikowałem)

Mam nadzieję zamknąć te tematy w najbliższym czasie jednak nie jestem pewny czy mi się to uda, ponieważ... zgodnie z propozycją @jast odpalam projekt #rpg, a może nawet #larp . Rozmawiałem na ten temat ze znajomymi, którzy wyrazili chęć gry. Deadline - lipiec 2018. Projekt ten będzie moim priorytetem.

Myślę także o założeniu bloga, który pomoże mi porządkować posty i segregować je. Oczywiście nadal będę wrzucał wpisy na mirko.

Wydaje mi się, że to wszystko co chciałem przekazać. Po zakończeniu sesji (marzec) biorę się ostro do roboty. Wrzucę kilka postów z wyżej wymienionych tematów i zacznę nakreślać system RPG.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Atencja:
#fantasy #magia #blog #zainteresowania #conworld
osoby plusujące ostatni wpis:
@SpaceMonkey, @orfan, @Melcma, @Lisaros, @KolejnyWykopowyJanusz, @babec, @JohnMarkII
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Destr0: amatorsko, dla znajomych :) z czasem jak sie wszytko uda, a świat Stheiry znacząco sie wzbogaci może popchnę to dalej. Mam juz kilka ciekawych mechanik, ktorych nie widziałem jeszcze w innych rpgach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Destr0: pewnie będę musiał się z kimś skontaktować z czasem, kiedy bede chciał wydać tak jak mówisz, ale póki tworzę dla znajomych to nie widzę takiej potrzeby.