Wpis z mikrobloga

@Bialy_Mis: Nie wiem dlaczego bo S8 to świetny sprzęt który nie ma "atrakcji" typu niebieskie wypalające się zbyt szybko ekrany czy afery z wysyłaniem sobie danych gdzieś do Chin bez zgody albo wyciekające dane kart płatniczych ze sklepu producenta. Oprogramowanie w S8 to nie to samo co stary paskudny lagwiz z S3 czy S4, którego też nie cierpiałem.
@tomi_12 wybieram to co dają, może ze serio jest coś wartego to dawaj. Gdyby jednak trochę nie cena pixel 2 to bym go brał. Samsung ma trochę gorsze aparat niż v30/5t trochę zależy na tym
@Bialy_Mis: S8/S8+ ma lepszy aparat niż op5t i porównywalny z V30 (w nocy lepszy jest s8). Ciągle nie rozumiem tego twojego wybieram co dają, kto Ci daje operator? Coś Cię to będzie kosztować? Bo to według mnie zasadnicza kwestia ile musisz dać za dany sprzęt. Patrząc po oficjalnych cenach op5t jest zdecydowanie lepszym wyborem, bo jest sporo tańszy od v30.
@ogtf: V30 to również OLED.
@Thunderlane: w S8 również wypala się dziwnie szybko wyświetlacz, w dziale S8 na forum android jest 25 podstron o tym problemie, na Reddit też trochę płaczu było, belka to standard, przyciski jak ktoś schowa to uniknie, klawiatura się zdarza. Ogólnie zdają się wypalać trochę szybciej niż w S7 (niektórzy belkę mają już po pół roku), co nie zmienia faktu, że przy umiejętnym użytkowaniu spoko telefon