Wpis z mikrobloga

@Ziner: Jeszcze nie ten poziom, by startować w zawodach, ale taki jest cel na ten sezon :) Były to jedyne zawody w Rawiczu, które opuściłem w poprzednim sezonie ze względu na pracę :)
@cinek687: Ja do Rawicza mam kawałek, ale każdego sezonu 2-3 mecze tam zobaczę. Lubie klimat tam panujący (taki trochę against modern speedway), a do tego w tle moja druga pasja - kolej :)
@Ziner: Cieszy mnie to bardzo, tym bardziej, że aktywnie działam w zarządzie tego małego klubu. Kolej to coś nierozłącznego dla żużla w Rawiczu, E59 za płotem i przejeżdżające pociągi tylko dopełniają klimatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@klamkaodokna: Na sam start ok. 10 tysięcy, mowa tu o motocyklu, ochraniaczach, odzieży. Jeżeli jeździsz na motocrossie to część rzeczy wykorzystasz w żużlu, chociażby ochraniacze, więc coś z kwoty na start odpadnie. A później jak to w sporcie motorowym, co chwilę coś, ciężko to oszacować :)
@klamkaodokna: Opony to najmniejszy problem. Przy mniej agresywnej jeździe zużywają się wolno. Przednia starczy, póki nie sparcieje, tył do dostania za śmieszne pieniądze po zawodowcach (kwoty rzędu 30-50 zł/szt). Myślę, że zużyję 2-3 sztuki przy regularnej jeździe w tym roku :)