Wpis z mikrobloga

Mirki ! Leczył ktoś z Was jakąś kontuzję zastrzykami z osocza bogato płytkowego - PRP ? Borykam się od 5 miesięcy z łokciem tenisisty (zapalenie nadkłykcia bocznego) i obok operacji (która jest już ostatecznością) jest to podobno najlepsza metoda na zregenerowanie mięśni/ścięgien ale też najdroższa. W czwartek mam jechać na pierwszy zastrzyk z trzech planowanych.
#zdrowie #silownia #medycyna #sport #ortopedia
  • 9
@PaNaTypa: Bo alternatywą są jakieś 2 miesiące intensywnej rehabilitacji (laser, magnetronic i ultradzwięki) + maksymalne oszczędzenie ręki, nie przeciążanie jej + opaska uciskowa na mięśnie poniżej łokcia i ręka powinna się w ciągu 5 miesięcy zregenerować - tak mi powiedział mój ortopeda, który mnie diagnozował albo te zastrzyki z PRP, wtedy pełna regeneracja powinna nastąpić do jakiś 2 miesięcy. Ehh początek roku a portfel szczuplejszy o 2,1 k zł. Generalnie też
@losmarineros: Nie słyszałem o nich ale poczytam. Praca przy montowaniu konstrukcji dachu, kilka dni pod rząd wbijanie 12 cm gwoździ dość ciężkim młotkiem i porobiły się mikro uszkodzenia, które nie chcą się same zregenerować. Dodam, że u pierwszego ortopedy dostałem już 1x blokadę sterydową, która nie pomogła i na szczęście nie brałem drugiej bo to by raczej nie pomogło. Blokada hamuje tylko uczucie bólu a nie leczy, problem zostaje. Nawet długa