Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym wojskiem w końcu? Wszyscy huru duru wojsko złe, jak chcesz sobie zmarnować życie to idź. Ostatnio mojej cioci syn poszedł do wojska i nie narzeka, jest zadowolony jak na razie. Sam chciałem iść do wojska tylko nie wiem na ile to jest opłacalne. Chciałbym poznać opinie innych osób. Ze wstąpieniem do wojska nie powinno być jakiś większych problemów ze względu na znajomości w rodzinie.
#wojsko #wojskopolskie
  • 57
  • Odpowiedz
@Shap3 zajebiście stary, najpierw jesteś uległą suką, potem musisz chlać na umór z wyższymi stopniami bo jak nie chlejesz to Cię dojadą, a na koniec na rok czy dwa przed emeryturą wydalą Cię ze służby bo nie zrobiłeś awansu bo Ci go nie dali zrobić
  • Odpowiedz
@Shap3
Obecne wojsko w ogóle nie ma nic wspólnego z tym co oglądałeś w kawalerii powietrznej, krollu czy innych filmach. Jest jak w normalnym zakładzie pracy, a w niektórych #!$%@? jak w korpo. A jeśli chodzi o zarobki to są spoko dla niewykwalifikowanych ludzi. Specjalista w danej dziedzinie (informatyka) w porównaniu z rynkiem cywilnym to słabo. A i jeszcze jakbyś została informatykiem w stopniu szeregowego albo podoficera to już w ogóle
  • Odpowiedz