Wpis z mikrobloga

Dawno nie pisałem na wypoku, ale potrzebuje pomocy. Jeżdzę od miesiąca jako kierowca zawodowy na C w dystrybucji i mamy nowego kierownika, który nie do końca ogarnia. Tak wygląda mój grafik od ostatniej pełnej pauzy.
Pytanie brzmi: Kiedy powinienem znowu mieć pauzę 45 - dziś i jutro? najpóźniej czw piątek w tym tygodniu (1-2.02)?
#ciezarowki #transport #kierowcy #mistrzpainta
Laroto - Dawno nie pisałem na wypoku, ale potrzebuje pomocy. Jeżdzę od miesiąca jako ...

źródło: comment_BBDn2Xy4JFXYCXZ95EsiwCd279szRY1w.jpg

Pobierz

kiedy

  • niedziela - poniedziałek KONIECZNIE 33.3% (2)
  • najpóźniej czw piątek 66.7% (4)

Oddanych głosów: 6

  • 26
@Laroto robotę zaczynasz w pon o 6 to pauze 24/45 musisz rozpocząć najpóźniej w niedzielę o 6.
Zaczynasz pracę we czwartek o 15 to weekend robisz od środy od 15.

Masz sześć dób na robotę.
@cypisek84: czyli 1-2.02 jak mi powie ze mam isc do roboty to mu odpowiedzieć zeby sobie sam jechal?xD w ogole przez te pauzy w tygodniu to jakos takie zaplątane mi wychodzi, bo mam dzien pracy- 24pauza - 6 dni- 24pauza - 5 dni 45 i sie zastanawiam jak na to by inspekcja patrzyla xd powinno byc 6 dni 24 6 dni 45 z tego co wiem xd
@cypisek84: karta. Teraz mam rozkmine czy nie ma czegos takiego, ze po prostu po 24 mozesz jechac 6 dni a po 45 12?xd i ta sobota sie liczy jako 24 przed 6 a to przed sobotą po pauzie to tylko do ogólnych 12
@Laroto hehehe 12 dni jazdy, odleciałes chłopie.

Masz 6 dób na pracę, po tym okresie Masz mieć odpoczynek 45h. Co drugi weekend możesz skrócić do co najmniej 24 godzin z tym że brakujące 21 godzin musisz oddać do końca trzeciego okresu rozliczeniowego. Z odpoczynkiem tygodniowym lub z regularnym odpoczynkiem dziennym.

Masz 45h, potem pracujesz 5 dni, 24h pauza, pracujesz 4 dni, 45+21H oddajesz i jesteś na 0.
via Android
  • 0
@cypisek84 taki ze miałem wyklikac slajdy a w miedzyczasie miałem duży zamęt osobisty, tacho obsługiwać uczyłem się dopiero w pracy xd jakbym się chciał tyle #!$%@? uczyć żeby być z czegoś dobrym to byłbym profesorem a nie tragarzem od warzyw ;D