Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pisałem już tu, nie wiem kiedy. Jakoś w zeszłym roku, chyba w listopadzie. Ale zależy mi na odpowiedzi ponownie.
Postaram się streścić, bo jakbym miał opisać moje dzieciństwo to by było trochę patologii w rodzinie...
Mirki, ostatnie 2 lata są dla mnie ciężkie. Dopadła mnie depresja, 2 razy w psychiatryku byłem się leczyć na nią. Nie jakieś cięcie się, czy na przykład myśli samobójcze, mam stres co mnie paraliżuje.
Nawet te tabletki nie pomagają zbytnio, muszę pić zieloną herbatę co chwilę, łatwo popadam w depresję.

Mieszkam z mamą, ojciec jest chory psychicznie. W dzieciństwie nie raz uciekaliśmy z domu bo ojciec bił mamę, pamiętam jak miałem 6 lat jak wybił szybę sąsiadowi gdy był chory. Mieliśmy długi bo ojciec wszystko kupował, mieliśmy firmę, tyle że już jej nie ma.
Mieszkam od już dłuższego czasu sam z mamą, uzależniła się od alkoholizmu i parę lat męczyłem się z nią mieszkając już bez taty u moich dziadków.
Ojciec nawiedzał szkołę jak miał chorobę i mi wstyd robił, później mama była z facetem nowym, od którego odeszła bo był oszustem w internecie tzw oszukiwał ludzi.
Jestem bardzo cichy, można powiedzieć. Że ciężko mi zacząć jakąkolwiek rozmowę zazwyczaj kończy się w szkole na " cześć " i nic więcej. Nie mam kolegów, bo z nikim nie rozmawiam. Mają mnie w dupie. Dokuczali mi w szkole i nadal to robią, właśnie 2 raz zmieniam szkołę i zapewne nie zdam, ponieważ w psychiatryku wylądowałem... A pod koniec roku 18stka...
Napisałem wpis na wykopie i po sekundzie usunąłem, bo aż mi wstyd pisać z głównego konta. Już widziałem jakiegoś gościa co napisał mi po minucie od wrzucenia wpisu że nic już nie muszę robić bo się do niczego nie nadam i mogę tylko mieszkać pod mostem.

Chcę pójść do szkoły dla dorosłych, i nauczyć się pracy umysłowej, do fizycznej się nie nadaję, tylko nie wiem jakiej. W kierunku informatycznym i studia ewentualnie później.
Wiem że zaraz będzie " odpuść sobie szkołę, nie nadajesz już się twoja wina " Itp. to tak nie wygląda u mnie łatwo. Jak ktoś mnie wyśmieje nawet na forum to potrafię wpaść w lekką depresję, jedyne co mi pomaga do przytulanie się do mojej mamy, bo nie mam wsparcia oprócz rodziny. Tyle, że jej teraz nie ma bo pracuje...
Mam problemy z koncentracją często od jakiegoś czasu.
To nie jest zarzutka, piszę wszystko tak jak mi się wydarzyło, bardzo proszę o dodanie #pytanie #szkola #programowanie #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 10