Wpis z mikrobloga

W mediach szwedzkich głównego nurtu panuje nagonka na Polskę oraz prowadzoną przez polski rząd politykę migracyjną. W zeszłym roku KOD (Komitet Obrony Demokracji) przeprowadzał liczne akcje agitacyjne w Szwecji wymierzone przeciwko Polsce. W Szwecji obowiązuje bardzo restrykcyjna polityka multikulturalizmu, poprawności politycznej oraz szeroko zakrojonej cenzury. Wyciągajmy wnioski i uczmy się na cudzych błędach.

Polecam gorąco krótki 12-minutowy wywiad w radio Wnet z Polką mieszkającą w Szwecji od 30 lat.

https://www.wykop.pl/link/4133701/wywiad-z-polka-mieszkajaca-od-30-lat-w-szwecji/

#pozytywistycznametamorfoza #polska #szwecja #polityka #imigranci #islam #myslnarodowa #nacjonalizm #patriotyzm #radio #multikulti
  • 25
  • Odpowiedz
@Lipathor: chyba tylko dureń zaneguje faktu że Szwecja ma aktualnie z tym zjawiskiem problem, i nie chodzi mi o statystyki, o newsy itp itd ale o fakt że antyimigrancka partia jest na czele ( w sondaży )
  • Odpowiedz
Panie, co mnie Szwecja obchodzi. W Polsce nigdy nie będziemy miec takiego problemu więc nie wiem po co sie przejmowac


@Lord6Infamous: Po to, że wiedza i poznanie kreują świadomość. Dla ludzi ciekawych świata, wszystko jest interesujące. Ponadto Szwecja jest bardzo bliskim nam krajem, przez wieki łączyły nas liczne więzy włącznie ze wspólnymi monarchami.
  • Odpowiedz
Po to, że wiedza i poznanie kreują świadomość. Dla ludzi ciekawych świata, wszystko jest interesujące. Ponadto Szwecja jest bardzo bliskim nam krajem, przez wieki łączyły nas liczne więzy włącznie ze wspólnymi monarchami.


@PozytywistycznaMetamorfoza: Ok. I jak to sie ma do zalewania wypoku tysiącami znalezisk o kazdym złamaniu prawa przez uchodzcow na zachodzie? Kazdy juz sobie wyrobił opinie i nic nie zmieni kolejne znalezisko o upadającym zachodzie czy zlotej myśli jakiegos
  • Odpowiedz
ale o fakt że antyimigrancka partia jest na czele ( w sondaży )


@Aeny: Na czele w sensie nie jako pierwsza partia tylko w czołówce. Bo na pierwszym miejscu niezmiennie rządzący centrolewicowi socjaldemokraci (Socialdemokraterna), a największą opozycją są centroprawicowi moderaci (Moderaterna). Szwedzcy endecy (Sverigedemokraterna) na trzecim miejscu z poparciem ok. 15-20%. Trzeba jednak dodać, że krajach skandynawskich jak Szwecja są formalne lub nieformalne bloki politycznej skupiające centrolewicę oraz centroprawicę. Nacjonaliści
  • Odpowiedz
Ok, dlatego na początku wspomniałem. Jeśli chodzi o top3 to tak, ale liderowanie to mają dawno za sobą (być może część elektoratu przeszła na M, byleby tylko nie rządzili S). Jedynie pewna sondażowania Sentio jeszcze pół roku temu dawało większe poparcie dla SD
  • Odpowiedz