Wpis z mikrobloga

Kiedyś przed egzaminem powiedziałem instruktorowi żeby mnie nauczył tego sposobu na małpkę, bo z całego egzaminu najbardziej bałem się właśnie łuku (odpaść na początku to byłby wstyd( ͡° ʖ̯ ͡°)). Odpowiedział tylko żebym się jebnął w palnik bo w wordzie lubią zmieniać minimalnie położenie tyczek i cały misterny plan by się nie udał. Wróciliśmy na plac mojego ośrodka i jeździłem ten łuk paręnaście razy ale wciąż średnio mi
@Agemaker pieprzysz glupty. Prawo jazdy to egzamin nie nauka jazdy. Tak nie powinno tak być ale tak jest !!! I się #!$%@? z tym pogodź ! Widzę że chcesz się pokazać w internecie jak to cię wyuczyli na "dobrego kierowcę" i łuk sam robileś. A prawda jest taka że to tylko egzamin nie realne jeżdżenie i OSK uczą cię zdać egzamin nie być dobrym kierowcą i tak jest i będzie ! Dopóki
@lolek32: Wincyj wykrzykników!!!!!!111!1!!!!!1oneoneone!!!!!!!!

Tak, chcę się pokazać bandzie randomów z internetów, którzy uważają, że nie da się normalnie zdać egzaminu na prawo jazdy. Zajebista publiczność xDD Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to wiedziałbyś, że nie stwierdziłem, że OSK uczą jeździć tylko, że jestem wdzięczny mojemu instruktorowi, że on to robił. Ale okej, rozumiem że Cię to troszkę przerasta.