Wpis z mikrobloga

pewnie, najlepiej siedziec na mirko i he-he śmieszkować wstawiająć śmieszne obrazki


@m4kb0l: himalaizm na tym poziomie to jest moim zdaniem kretynizm i niepotrzebne narażanie swojego zdrowia oraz ekip ratunkowych.

Równie dobrze możemy się zmierzyć kto mocniej głową w ścianę #!$%@?. Rozumiem sport, rywalizację, pokonywanie własnych ograniczeń i inne takie wzniosle określenia ale jak ktoś jest uzależniony od adrenaliny to nie wiem dlaczego miałoby mi być jego żal.
@Morf: Zalinkuje to co wcześniej już napisałem https://www.wykop.pl/wpis/29584787/#comment-105064785 . Swoją droga to co wg. Ciebie warto robić i co nie jest kretynizmem? Ekipa ratowniczna prawie na pewno sama się zgłosiła. To nie jest TOPR który musi ratować ludzi bo nie mogą zejść z MOKa. To jest środowisko himalaistyczne które rozumie tego człowieka i podziela jego spojrzenie na świat. Inaczej by tego nie robili zwłaszcza że przed sobą mają równie trudną akcje
@MarianoaItaliano: to o Everescie ale może powie co nieco. “BECAUSE IT’S THERE… EVEREST IS THE HIGHEST MOUNTAIN IN THE WORLD, AND NO MAN HAS REACHED ITS SUMMIT. ITS EXISTENCE IS A CHALLENGE. THE ANSWER IS INSTINCTIVE, A PART, I SUPPOSE, OF MAN’S DESIRE TO CONQUER THE UNIVERSE.” ( ͡° ͜ʖ ͡°)