Wpis z mikrobloga

Bengale są piękne, ale głupie jak but ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@satiata: Tyś chyba upadł. Mam pół bengala (jakiś kocur zalał bengalke). Mega inteligentna bestia. Reaguje na imię jak pies, przychodzi na komendę itp
  • Odpowiedz
@satiata: mój się nauczył drzwi otwierać, aportować, kran odkręcać żeby się napić (połącz to z otwieraniem drzwi...), przybiega jak wołam (nawet jak nie daję jedzenia ;)), szybko ogarnął jak działa wyjście na ogród w oknie, widać jak czasem kombinuje, żeby coś zrobić/gdzieś wejść itp.
Czekam aż zacznie gotować :P
  • Odpowiedz
@Masterczulki: Bengal z którym się znałem też ogarniał jak można wszędzie sprawnie wejść/wyjść :) Dodam że bardzo się lubiliśmy :D Bardzo mi się ta rasa spodobała pewnie kiedyś będę takiego miał :)
PS. określenie głupie jak but jest mocno przesadzone :)
  • Odpowiedz
@satiata: w kombinowaniu "jak się tam dostać" to te koty widocznie są mistrzami. Kiedyś wpadł do garażu jak ćwiczyłem, ciągle chciał wejść na podniesioną wiatę. Rozglądał się, kminił, nagle skoczył na taki stolik przy jednej ścianie, przeszedł na półki na tylnej ścianie, skoczył na wiszące opony na trzeciej ścianie i w końcu na wiatę. Usiadł i obserwował :D
Masterczulki - @satiata: w kombinowaniu "jak się tam dostać" to te koty widocznie są ...

źródło: comment_iFoafC7N59aQzbTdTB4u624LzhLjXw4e.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz