Wpis z mikrobloga

Tak się od dwóch dni przyglądam temu, co się dzieje pod tagiem #acleague i to, co widzę przechodzi ludzkie pojęcie. Cenzura i usuwanie niewygodnych treści były obecne w lidze od dawna, ale teraz przeniosło się to nawet na wykop.

Większość krzykaczy “z patusami na ustach” nawet nie ma pojęcia o czym jest rozmowa. Są pytania, ale nie ma odpowiedzi. Jest za to krzyk i usuwanie treści.

Nie interesuje Was historia tej dramy? Serio macie w dupie powód tej wojny? Serio myślicie, że ludzie kręcą taką gównoburzę bo dostali bana za obrażanie wodza?

Nie wiecie od czego się zaczęło i o co ta wojna, to ja Wam napiszę.

Wojna jest oto żebyście mieli coś do powiedzenia. Tak, tak. Żebyście Wy krzykacze mieli coś do powiedzenia w tej lidze.

Te wszystkie gównoburze mają swój początek dawno temu, a zaczęło się od tego, że ktoś zaczął wyrzucać Wasze głosy do kosza. Była tu kiedyś tak zwana “demokracja”. Tak zwana, bo z demokracją to miało g---o wspólnego. Wasze wybory leciały do kosza. Nie raz i nie dwa. I to właśnie te patusy, na których krzyczycie w tych komentarzach podnosiły głos nawet wtedy, gdy decyzja podjęta przez ligowiczów była sprzeczna z głosami oddanymi przez nich samych.

Te patusy poświęciły setki godzin na to, żeby ta liga była tym czym jest w tym momencie. To samo się nie zbudowało.

Gdy większość z nich pojawiła się w lidze to była to dla niej jeszcze era kamienia łupanego. Siła tej ligi tkwiła w ludziach. Dzięki nim powstało wiele:
- arkusz kalkulacyjny do list startowych,
- strona internetowa,
- grafiki / plakaty,
- filmiki promujące ligę,
- ACL Manager,
- profil na FB,
- regulaminy,
- transmisje wideo.

Teraz na większość osób zaangażowanych w ligę po prostu się wypięto, a części zrobiło się w lidze za duszno i sobie poszła tam, gdzie nie ma cenzury. Część osób została i dalej się udziela, ale nawet na nich są najazdy, czego osobiście byłem wczoraj, czy przedwczoraj świadkiem na discordzie.

Jeszcze chwila i w lidze zostaną tylko ci, którzy przychodzą raz na 2 tygodnie pojeździć i elo. No ale 300 osób w excelu ładnie wygląda.

ps. Uprzedzając pytania - nie wszystko z listy jest autorstwa tych, którzy odeszli.

ps2. Nie mam nic do osób którzy przychodzą do ligii tylko pojeździć. Dla nich tę ligę rozwijaliśmy i w sumie dla nich jest ta gównoburza.

I proszę darujcie sobie stwierdzenia, że to kolejny atak.

Lepiej zastanówcie się dlaczego są przed Wami usuwane wypowiedzi innych i całe kanały. Bo kogoś obrażały? A o kim świadczy taka wypowiedź? O tym, kto ją napisał, czy o tym kto w niej został zwyzywany? Czy aby na pewno wiecie dlaczego znikają wypowiedzi i całe kanały? Przez to, że ktoś napisał brzydkie słowo?
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luka_82: Tak, to nie jest nudne. Testowaliśmy ciągniki siodłowe i o nudzie w trakcie jazdy nie było mowy. Nie wystarczy wcisnąć gazu do dechy i jechać. Ciągła walka z ciągnikiem.
  • Odpowiedz
@valencianista: Jasne, zawsze mozna sprobowac, zrobic najpierw fun race, zobaczyc jaki bedzie odbior itp. itd. Nie wiem dokladnie, to Wy tworzycie ta lige, macie doswiadczenie. Ja jem mirek co tylko chcial wyrazic swoja opinie na temat obecnej wojny, zmeczony juz tym jak wplywa to na lige, ktora daje mu duzo frajdy :)
  • Odpowiedz
Poproszę o wskazanie gdzie plułem jadem na prawo i lewo, bo rozumiem, że odpowiadając w moim wątku 2 posty pode mną, zwracasz się do mnie.


@spunky: Przepraszam, w sumie faktycznie mogłeś to odebrać jako atak na Ciebie. Wylałem jedynie moją frustrację wyżej dotyczącą całej tej awantury bez pobudek osobistych, te wszystkie posty i niekończące się tsunami niezgody bez kierowania tego w konkretną stronę (stąd brak zawołania na początku). Za niepotrzebne
  • Odpowiedz