Wpis z mikrobloga

Tak się od dwóch dni przyglądam temu, co się dzieje pod tagiem #acleague i to, co widzę przechodzi ludzkie pojęcie. Cenzura i usuwanie niewygodnych treści były obecne w lidze od dawna, ale teraz przeniosło się to nawet na wykop.

Większość krzykaczy “z patusami na ustach” nawet nie ma pojęcia o czym jest rozmowa. Są pytania, ale nie ma odpowiedzi. Jest za to krzyk i usuwanie treści.

Nie interesuje Was historia tej dramy? Serio macie w dupie powód tej wojny? Serio myślicie, że ludzie kręcą taką gównoburzę bo dostali bana za obrażanie wodza?

Nie wiecie od czego się zaczęło i o co ta wojna, to ja Wam napiszę.

Wojna jest oto żebyście mieli coś do powiedzenia. Tak, tak. Żebyście Wy krzykacze mieli coś do powiedzenia w tej lidze.

Te wszystkie gównoburze mają swój początek dawno temu, a zaczęło się od tego, że ktoś zaczął wyrzucać Wasze głosy do kosza. Była tu kiedyś tak zwana “demokracja”. Tak zwana, bo z demokracją to miało gówno wspólnego. Wasze wybory leciały do kosza. Nie raz i nie dwa. I to właśnie te patusy, na których krzyczycie w tych komentarzach podnosiły głos nawet wtedy, gdy decyzja podjęta przez ligowiczów była sprzeczna z głosami oddanymi przez nich samych.

Te patusy poświęciły setki godzin na to, żeby ta liga była tym czym jest w tym momencie. To samo się nie zbudowało.

Gdy większość z nich pojawiła się w lidze to była to dla niej jeszcze era kamienia łupanego. Siła tej ligi tkwiła w ludziach. Dzięki nim powstało wiele:
- arkusz kalkulacyjny do list startowych,
- strona internetowa,
- grafiki / plakaty,
- filmiki promujące ligę,
- ACL Manager,
- profil na FB,
- regulaminy,
- transmisje wideo.

Teraz na większość osób zaangażowanych w ligę po prostu się wypięto, a części zrobiło się w lidze za duszno i sobie poszła tam, gdzie nie ma cenzury. Część osób została i dalej się udziela, ale nawet na nich są najazdy, czego osobiście byłem wczoraj, czy przedwczoraj świadkiem na discordzie.

Jeszcze chwila i w lidze zostaną tylko ci, którzy przychodzą raz na 2 tygodnie pojeździć i elo. No ale 300 osób w excelu ładnie wygląda.

ps. Uprzedzając pytania - nie wszystko z listy jest autorstwa tych, którzy odeszli.

ps2. Nie mam nic do osób którzy przychodzą do ligii tylko pojeździć. Dla nich tę ligę rozwijaliśmy i w sumie dla nich jest ta gównoburza.

I proszę darujcie sobie stwierdzenia, że to kolejny atak.

Lepiej zastanówcie się dlaczego są przed Wami usuwane wypowiedzi innych i całe kanały. Bo kogoś obrażały? A o kim świadczy taka wypowiedź? O tym, kto ją napisał, czy o tym kto w niej został zwyzywany? Czy aby na pewno wiecie dlaczego znikają wypowiedzi i całe kanały? Przez to, że ktoś napisał brzydkie słowo?
  • 86
  • Odpowiedz
Niestety teraz wygląda na to, że w przyszłym sezonie zamiast tego będziemy świadkami paraolimpiady jak to miało miejsce na wczorajszym streamie.


@esk0: Oto przykład waszego zadufania w sobie.
  • Odpowiedz
@spunky: Ale to jest żałosne, idźcie grac w grę sobie osobno i dajcie już spokój, codziennie przez was mi żenadometr #!$%@?. Co poczarnolistuje kogoś to jakiś kolejny frustrat się znajdzie.
  • Odpowiedz
To powiedz mi w jaki sposób niszczylem te lige zanim dostałem wszędzie bana.


@czaksniff: Ciągle podkręcałeś głupie i bezsensowne dyskusje na discord aby nakręcić chłopaków do tak zwanej GB i tym samym robił się śmietnik, a jak dobrze wiesz nie wszyscy mają ochotę czytać takie pierdoły jakie przewijały się w trakcie.
  • Odpowiedz
@czaksniff: Robienie codziennie szamba na discordzie a do tego ciągłe #!$%@? się do mojej osoby, przez co podkopywanie mojego autorytetu wśród osób postronnych w celu nie wiem ale chyba obniżenia zaufania. Jest to ewidentny przykład działania na szkodę ligi.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: tak zaargowalem jak zacząles usuwac wpisy i banować osoby ktore nie zgadzały sie z Twoim zdaniem, reakcja za mocna jak na lige w ktorej scigamy sie wymyslonymi autami wiec przepraszam.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: żartujesz prawda? Doskonale wiesz ze od momentu zbanowania wuzy siedzieliśmy sobie na innym disco. Na acl moja altywnosc ograniczała się do wstawienia repa z przejazdu na który ludzie czekali plus pomoc z setami dla mniej doświadczonych racerow.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: mam ból dupy o Twoja hipokryzje i niekonsekwencje. Jak trzeba było wyśmiewać rf2 ze jeżdżą modami na modach to stałeś ramie w ramie ze mną, teraz robisz sezon gt3 i mówisz ze w sumie to wyśmiewasz tylko mody aut bo mody torów już nie xd ja chętnie już bym sie tu nie odzywał ale jeśli Ty utrzymujesz publicznie ze ja Ci niszczylem lige w jakiś sposób gdzie uważam ze wielu
  • Odpowiedz