Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
Ja nie chcę źle mówić czy coś ale daje pół roku i będzie pierwszy polski, jutubowy samobój. Przeczytałem kilka postów z tego rakowoska co by zapoznać się z sytuacją i jestem prawie pewien, że któreś z nich targnie się na życie.

Oni do końca nie są świadomi tego co właśnie zrobili ze swoim życiem, dojdzie do nich to niedługo.

#rafatus #patostreamy #soldierhelmet #takaprawda
  • 46
@mechaos: dokładnie . U Marleny będzie się nasilać depresja ze skłonnościami samobójczymi (tak myślę ) a Rafatus częściej nie kontaktuje ale jak kasa się skończy to typ oszaleje jeszcze bardziej . Ktoś powinien to #!$%@? zabrać Marlene a gościa na odwyk bo umrze na live z automatu . Marlena ładna łatkę będzie miała przypięta na całe życie a nawet tego świadoma nie jest . Ciekawe jak ją disuja znajomi na messegerze
@mechaos: Wyobraźcie sobie sytuację kiedy on rzeczywiście dostaje bana na showup powiedzmy na jakiś czas dłuższy niż parę dni. Na YouTube nie wróci bo tam jest skończony, żadna inna platforma typu Twitch nie będzie chciała mieć z nim nic do czynienia. Pracy normalnej nie znajdzie bo każda młodsza osoba, która go zobaczy gdzieś od razu powie co wyprawiał jakiś czas temu. Ten człowiek jeśli utraci to co teraz robi - skończy
@PoszukiwaczEmocjixd: ten cały SU to próba odbicia popularności po tym jak #!$%@?ł soldiera na paru streamach, aż wstyd się przyznać ale oglądałem ten moment jak wszedł na SU, no jarał się jak małe dziecko że tyle ludzi go ogląda i żetony płyną, teraz łazi totalnie #!$%@? z tego powodu, typowa mentalność dziecka, tego zapijaczonego bełkotu nie da się słuchać, podziwiam ludzi którzy siedzą po pare h i słuchają tego #!$%@? w
Jeszcze jest opcja B że Marlenka go wyśle do św.Piotra. W jakiejś szamotaninie walnie w łeb butelką albo mu kose ożeni ..... Czarno to widzę ale przez lata widziałem kolegów z podwórka którzy wybrali ten kierunek... Niestety większość już gryzie piach ale niektórzy się ocknęli i wyszli na ludzi. Przykre jest to ze młodzież ma z tego" mega beke" a to jest taniec na linie nad przepaścią. #patostreamy #rafatus