Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
Ja nie chcę źle mówić czy coś ale daje pół roku i będzie pierwszy polski, jutubowy samobój. Przeczytałem kilka postów z tego rakowoska co by zapoznać się z sytuacją i jestem prawie pewien, że któreś z nich targnie się na życie.

Oni do końca nie są świadomi tego co właśnie zrobili ze swoim życiem, dojdzie do nich to niedługo.

#rafatus #patostreamy #soldierhelmet #takaprawda
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mechaos Kilkurotnie przeszło mi to przez myśl. @pravy1990 To wszystko generalnie zaszło za daleko. Dostarczali rozrywkę, ludzi byli i są ciekawi jakie granice mogą być jeszcze przekroczone, ale to już karmienie się cudzą tragedią niestety. To co się tam dzieje to dramat i wydaje mi się, że dopiero jak #!$%@? się coś sakramencko #!$%@? to ludzie przejrzą na oczy i dojdą do wniosku, że można było temu zapobiec. Oni sami
  • Odpowiedz
@Alison_Quinn: No i właśnie o to mi chodziło ! Jest dokładnie jak piszesz . Tyle ,że my z drugiej strony nie mamy jak im pomóc . Najlepiej przestać go finansować ,tyle ze tu też może dojść do tragedii z racji braku pieniędzy .Alkoholik na głodzie to niebezpieczesntwo.Tyko odwyk w kajdankach a jak będzie chciał się dalej upijać i nic nie robic jego sprawa ale niech nie pogroza innych osób .
  • Odpowiedz
@pravy1990 Okazjonalne drunkstreamy pokazały, że im więcej dymów, tym więcej rozrywki, a im więcej rozrywki tym większe zainteresowanie. Zainteresowanie to pieniążki, a dla pieniążków, jak wiadomo, najlepiej, aby granica nie istniała. Przerodziło się to w regularny alkoholizm. To już przewlekła faza nałogu, w której on wyzbył się wszelkich wyrzutów sumienia i zahamowań. Pracuję z uzależnionymi. Widuję podobne przypadki. On nie ma żadnego wsparcia ze strony "realnych" osób - rodziny, przyjaciół, tego
  • Odpowiedz
@Alison_Quinn: Co do Marleny prawdopodobnie może mieć AAD co uswiadcza mnie ,że życie w takim środowisku jest dla niej norma .
Również ma problemy ze snem gdyż przez Rafatusa nie śpi - nie ma warunków do spania a jest to na podłożu zaburzenia rytmu dobowego .Z upośledzeniem również się zgadzam . Dodać do tego należy depresję ktora z dnia na dzień będzie się bardziej rozwijała(wynik zdarzeń z ostatnich dni i
  • Odpowiedz
@mechaos: dokładnie to samo powiedziałem po pierwszych występach na SU. Wytrzeźwieją w końcu, dotrze do nich co się #!$%@?ło. Jeżeli mają chociaż trochę wstydu to on urośnie do takich rozmiarów że na pewno któreś z nich tego nie wytrzyma i się wyhuśta :/
  • Odpowiedz
@pravy1990 Nie wiem jak u niej w rodzinie, ale syndrom DDA do kolekcji też jest całkiem prawdopodobną opcją choć nie widzę u niej żadnej z cech dominujących. Bardziej przychylam się do współuzależnienia i tu zaburzenia snu, to przyzwolenie na patologie, brak dostrzegania granic to byłoby to. Ta depresja, o której piszesz, w jej przypadku jest najbardziej niebezpieczna.
Pamiętam jak pietnowano Mniszke i Ksieciunia za atencje kiedy przyjechali do Rafatusa. Tymczasem oni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kickss: ja to się przejmuje i nimi i ich widzami ;) Samo jaranie się patostreamami i wspieranie choćby Marleny i rafatusa to gorsze niż wyrok. I oni i Ludzie są odpowiedzialni za ich upadek i przyszłe problemy zdrowotne a może i samobója.
  • Odpowiedz
  • 4
@mechaos to już zaszło za daleko, dużo za daleko. Boję się, że któraś pijacka kłótnia może się źle skończyć. O dziwo bardziej sklanialbym się do wersji że to Marlenka zrobi coś głupiego, np za mocno walnie Rafatusa w łeb.
Druga moja obawa to spadek ich oglądalności. Patusy myślą że złapały Boga za nogi i już zawsze tak będzie, a prawda jest taka że jeszcze chwila i okaże się że nic więcej
  • Odpowiedz
@Haraj: Ludzie niekiedy są tak zagubieni ,że nie są w stanie sami sobie pomóc .To ,że ktoś miał pecha urodził się inny lub przebywał w środowisku w którym nie miał normalnego życia określa go mianem podczlowieka do utylizacji ?
A może gdyby dziewczyna urodzila się w innej rodzinie , innej miejscowości i miała innych znajomych to by to tego nie doszło ? Większość z Was wypowiada się znając życia tylko
  • Odpowiedz
@kickss: Ponieważ jest to choroba . Rafał i Marlena są chorzy . Nie są zdrowymi ludźmi dlatego nie będą normalnie funkcjonować . Z dnia na dzień problem ewoluuje . Nie możemy patrzeć na nich jak na ludzi normalnych ,gdyż potrzebują pomocy i nie są w stania kontrolować swoich zachowań dlatego swoją miarę należy odłożyć na bok . Wiem że sami nie chcą pomocy . Dlatego to jest trudne
  • Odpowiedz
@kickss Patologia nie oznacza tylko chlania, ćpania i srania do miski. Twoja obojętność i wyjątkowa łatwość w nazywaniu ludzi odpadami genetycznymi i scierwami też jest patologią. W sumie to jesteś jeszcze gorszy bo robisz to z premedytacją
  • Odpowiedz
  • 1
@Alison_Quinn dokładnie, nazywam rzeczy po imieniu, za dużo dobrych i bardziej wartościowych ludzi umiera codziennie dlatego nigdy mi nie będzie szkoda typa który stacza się na własne życzenie i typiary która mu w tym pomaga, niech robią to co robią dalej i giną, mocno kibicuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz