Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
Ja nie chcę źle mówić czy coś ale daje pół roku i będzie pierwszy polski, jutubowy samobój. Przeczytałem kilka postów z tego rakowoska co by zapoznać się z sytuacją i jestem prawie pewien, że któreś z nich targnie się na życie.

Oni do końca nie są świadomi tego co właśnie zrobili ze swoim życiem, dojdzie do nich to niedługo.

#rafatus #patostreamy #soldierhelmet #takaprawda
  • 46
  • Odpowiedz
Ona nie ogarnia co to szacunek. W ich relacji to drugorzędna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na chacie pewnie nikt z nią nigdy nie rozmawiał o takich kwestiach, a środowisko w jakim była nie dba o takie rzeczy @pravy1990
  • Odpowiedz
@pravy1990: patrzysz na tą sprawę niesamowicie prosto. Przed czym tak na prawdę chciałbyś uratować Rafatusa? Przed tym, że się alkoholizuje? Miałeś i masz do popisu wiele osób żyjących w ubogich dzielnicach. Bicie Marleny też nie jest takie prostolinijne. Przemoc domowa nie ma płci i tak na prawdę ona wiele więcej ciosów mu zadała.
Może uratować go przed tym, żeby nie pokazywał się nago na wizji i nie uprawiał seksu z
  • Odpowiedz
@Voraz: Podpisuję się pod twoim komentarzem i w ramach uzupełnienia:

I co chcecie go wysłać do pracy? Co on może robić? Myślę, że sufitem dla niego będzie starszy magazynier. W #!$%@? szczęśliwe życie. Tak to pije wódę, jest pijany i ma wszystko w dupie. Wie, że przegrał na loterii w puli genowej więc ma #!$%@?. Siedzi w domu robi to na co ma ochotę a frajerzy płacą i się jeszcze
  • Odpowiedz