Wpis z mikrobloga

m lekko odstające uszy, ale potrafię nimi ruszać, więc czasem do zdjęcia ustawiam je tak, żeby nie były odstające (to taki funfact o którym chyba nikt nie wie


@trevoz: czad:D

hmm. fakty..?
kocham makaron i mieso. nie lubie sldzi i grzybow oraz watrobki.
glodna nie zasne, uwielbiam jesc ()
jak bylam mala, to zdarzalo mi sie w sklepie przekladac towary pod katem wielkosci/kolorow itd
Dzięki @agaja :)

Umiem zwinąć język w trąbkę (σ ͜ʖσ) W ogóle byłam w niezłym szoku jak się dowiedziałam, że nie każdy to potrafi :D

Lubie zmywac naczynia, relaksuje mnie to :D w ogóle lubię sprzątać, prac itp taka ze mnie matka-Polka czy tam kura domowa, co kto woli

I na końcu będzie #niepopularnaopinia lubię rodzynki. Te w serniku też (
@Avogadrus: Oh shiet zostałam zawołana, karawana musi jechać dalej
W realności tak poza wypokiem to interesuję się polityką, najbardziej sprawami UE, Polski i Stanów
Ekonomią i finansami (oglądam codziennie tvn bis wiem co mówię!!!!)
Z tego co mówią mi ludzie, to podobno jestem ekstrawertykiem, lubię okazywać pozytywne emocje
Ale mimo tego i tak kocham piwnicę całym serduszkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@schierke @PrzeklenstwoNiewinnosci @mgnfic
@niemowmojejmamie potrafię robić kosmiczne sztuczki
żałuję grzechu prokrastynacji
mam tę moc mam tę moc cały semestr w jedną noc
мемiarz
wtf skąd się wzięło tutsj 14 OŚMIORNICZEK
chłodny chłopak
sekretnie chce być dziewczyną
kolega mi ukradł pudełko z samodyscypliną
lubię M A K A R E N Ę
leżanko jest spk
chcę ale mi się nie chce
B I G B O Y 1 8 3 C M
wolę czarną porzeczkę niż
@mgnfic
- nie lubię zwierząt, przerażają mnie w większości
- uwIelbiam mleko za to
- do momentu zerwania więzadła krzyżowego uwielbiałem grać w piłkę nożną
- mam 182 cm wzrostu i raczej się to nie zmieni (oczywiście wcześniej musiałbym się wyprostować, piwnica robi swoje)
- najlepiej się czuję w obecności jednej osoby, może dwóch ale za to takich zaufanych jak dużej grupie
- potrafię być rozgadany (naprawdę)
- i może jeszcze jestem
@niemowmojejmamie: Interesuję się teatrem, muzyką i filozofią. I wszystkie ciekawostki z języka polskiego też chętnie czytam. Chyba jestem introwertyczką, ale to zależy od humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kocham piwnicę, ale lubię też z niej wyjść. I lubię kaszki dla małych dzieci. Aktualnie jestem w śmiesznym zadupiu pod Poznaniem, gdzie największą atrakcją jest jedzenie. O i umiem taniec brzucha xD @odraza nie mam więcej ludzi do otagowania
@PrzeklenstwoNiewinnosci: Co to za chora zabawa? xD Introwertyk, lubię oglądać SpongeBoba i spędzać czas sama ze sobą, moje życie płynie wolno i jednostajnie. Oja. Czuję się teraz taka hmm... otworzona. Tak, zdecydowanie, czuję się jak puszka, której zawartość została wylana na ulice.

@syn_szalwia ban banem, ale Ty na pewno miałbyś coś ciekawego do powiedzenia :d
@Jarzyna (ej, żyjesz jeszcze?)
@Morimasa (ciam ciara ram xD)
@niemowmojejmamie: Uuu, trudne pytanie
-174cm wzrostu
-Lubię rzeczy niekoniecznie dziewczęce
-Czuję się raczej oderwana od dzisiejszej kultury internetowej ale czasami coś podłapię :)
-Nie przepadam za ludźmi chyba że mnie w jakiś sposób zafascynują
-Kiedyś jeździłam na desce
-Nawet szpagat udawało się zrobić xD
-Lubię kontrastujące kolory
-I chyba nic więcej nie powiem bo już czuję się obnażona z prywatności xD
-Czyli z przedostatniego punktu wynika że nie lubię też mówić