Wpis z mikrobloga

No mireczki XD Pijcie ze mną kompot. Trochę #chwalesie #ciaza
Wg ginekologa 7 tydzień, kategoria 39.33 czyli chyba papież #pdk

Moje życie mocno się zmieni we wrześniu XD Obym zdążył schudnąć i siły d-----ć by dźwigać Krystiana/Krystynę XDDDD

#conormcgregor nie upadnie XD Postanowiliśmy od lutego zapisać się na #bjj z 3 kolegami, treningi 3x w tygodniu o 6:30, więc będę zaczynał dzień dużo wcześniej, mam duże podstawy po zapasach więc może uda się szybko zdobyć niebieski pas.
O.....9 - No mireczki XD Pijcie ze mną kompot. Trochę #chwalesie #ciaza
Wg ginekolog...

źródło: comment_pFXxCQREtKklZkvIoL9xqqX8BEdNwy5h.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sezan: to tez nie tak się liczy :D 7 tyg od okresu XD trzeba dodać do tego ~14 dni gdzieś XD


@Oskarek89 odjąć dwa tygodnie od ostatniego okresu - tyle ma zarodek. Ale wszędzie wiek ciąży podaje się wg OM

I nie słuchaj tych, co mówią, że nie powinniście jeszcze mówić - jeśli chcecie to mówcie, miejcie jednak z tyłu głowy, że może być różnie, ale to w sumie
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Czekaj, czekaj Oskarek, ale wiesz, żeby mieć dziecko trzeba uprawiać s--s? A Ty masz bordo na wykopie? Chyba mam dla Ciebie złą wiadomość. Wychowaj jak swoje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Gratki Oski xD Najlepsze, że tu nikt nie wie jak wygląda dziecko czy taki mały płód na USG więc Oskarek równie dobrze mógł tu wrzucić USG swojego j---a a my łykamy xD

Tak apropo jąder Oskarka xD Przypomniało mi się jak Oskarek poszedł do lekarza na badnie j---a i się bał, że mu stanie podczas badania xD Kiedyś to były czasy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz