Wpis z mikrobloga

  • 9
@reasonable: a Tobie się wydaje, że tam to ja będę tylko dawać w żyłę i pić tanie wino? Zarabiania w takich warunkach i wywalania 900 zł miesięcznie na 10m2 podłogi, która nie należy do mnie.
  • Odpowiedz
@nat_ce: to już nie lepsza byłaby podróż autostopem niż siedzenie na jakieś melinie? Przygotuj plecak z podstawowym sprzętem, wybierz interesujący cię kierunek i heja.
  • Odpowiedz
@Zapaczony: autostopując nie popracuję nigdzie a tak mogę się zahaczyć w jakiejś knajpce, kawiarnii albo na samym skłocie przy organizacji koncertów, czy wydarzeń, poznać ludzi, którzy myślą podobnie. stwierdzenie, że skłoty to tylko meliny jest super stereotypowe.
  • Odpowiedz
Zarabiania w takich warunkach i wywalania 900 zł miesięcznie na 10m2 podłogi, która nie należy do mnie.


@nat_ce: Squat (spolszczane skłot) – potocznie, opuszczona nieruchomość, zajęta przeważnie bez zgody właściciela.

Aha :)
  • Odpowiedz
  • 2
@reasonable: polityka pustostanów jest chora u nas w kraju. W Berlinie skłotersi dostają lokale od miasta za remont i dbanie o nie. U nas te budynki niszczeją
  • Odpowiedz
budynki niszczeją


@nat_ce: bo są prywatne, a nie miejskie, a właściciele albo nie do końca wiedzą o nich, albo nie stać ich na remont.
Miejskie pustostany zazwyczaj mają się spoko.
  • Odpowiedz