Wpis z mikrobloga

No panowie, bałem się tego tytułu ale w końcu udało się skończyć #bloodborne ! Mega dobra gierka i polecam ją każdemu, kto jeszcze się waha. Fabuły nie doświadczycie zbyt wiele, sam po zakończeniu czytałem o co tu kurde chodziło, ale sam gameplay, kreacje postaci czy muzyka - coś pięknego. Dawno się w nic tak nie wkręciłem (na liczniku blisko 60h), chyba właściwie tylko raz mi się zdarzyło tak odpłynąć przy Wiedzminie :) Dużo można by pisać, ale lepiej po prostu spróbować. #ps4
Pobierz FalconOKO - No panowie, bałem się tego tytułu ale w końcu udało się skończyć #bloodbo...
źródło: comment_k6xjdy66wjoqXAZGIsW2c25zv1QOd8Yr.jpg
  • 6
@FalconOKO: cudo, wspominam jako jedno z najpiękniejszych doświadczeń growych :) także balem się no bo trudne a ja casual co ma 3h w tygodniu na granie ale było warto, też nic nie zrozumiałem z fabuły bo szedłem do przodu i wycinałem wrogów zamaist czytać opisy ;)
@Zrelak: Fabuła jest tak szczątkowa ze naprawdę trzeba się zagłębić i mieć niezła wyobraźnie żeby cokolwiek ogarnąć :) Ja teraz trochę odetchne od tego, wrócę za jakiś czas ograć dodatek, a może nawet pogrinduje lochy kielicha. Teraz czeka Horizon, tam to będzie kolorowo w porównaniu do Bloodborne :p
Też odpoczywam przy innych grach ale bardzo często wspomnieniami wracam do niej ;) etap z wiesniakami przy ognisku ktory chyba tydzień przechodziłem kiedy człowiek nie wiedział jeszcze jak grać, samą mechanike, to że po ataku przeciwnika mozesz troszke odzyskać zdrowia no i zawsze się balem że za chwile pojawi się boss a ja z ogromną ilościa tętnień krwi i wszystko przepadnie :)