Wpis z mikrobloga

chcialabym cos powiedziec na temat tzw. mitu Alvaro (ze niby polskie różowe wolą latynosów). Otóż mit ten został wymyślony przez siedzące w piwnicy samotne przegrywy, nie mające znajomych. Obserwowali oni swoje kolezanki, ktore wyjezdzaly np. na erazmusa i dobrze tam spedzaly czas i #!$%@? im sie w glowach, ze kobiety z ich kraju wolą chlopcow o ciemnej karnacji.

Jest to oczywiscie klamstwo i czysty #stulejacontent , czyli takie wołanie o pomoc. Osobiscie nie wiem jak mozna zauroczyc sie w latynosie (mowie tutaj glownie o Hiszpanach, ale i o Meksykach, Portorykach, Portugalczykach). Przeciez ci ludzie sa zazwyczaj malutcy, włochaci, strasznie śmierdzą i mają niebagatelny syf w samochodach i domach. Juz nie wspominam o tym, ze typowy Hiszpan ma srednio 4 dzieci i wieczny problem z hajsem na narkotyki.

A wiec moi drodzy, mit Alvaro to zwykla bujda wymyslona przez stulejarzy na potrzeby zwalenia na kogos winy za wlasne partactwo w zyciu towarzyskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) #takaprawda #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 63
@volodia A to, że np mi się podobają Azjatki to od razu oznacza, że zachowuje się jak idiota? W życiu nie miałem dziewczyny Azjatki (miałem inne, nie jestem stulejem ( ͡º ͜ʖ͡º)) i nie lecę na nie jak pies z wywalonym językiem. Po prostu mi się podobają i jakbym spotkał jakąś fajną to na pewno bym się nia zainteresował. Dlatego nie dziwię się, że często różowe okazują
@PomidorovaLova: Jeszcze jedno.
W UK zyje ok. 500,000 Polek i w ciagu tych paru lat ktore minely od wejscia Polski do UE, zdazyly one urodzic ok 220,000 dzieci mezczyznom z Afryki oraz poludniowej Azji (Pakistan, Sri Lanka, etc).
I uwierz mi, pod wzgledem przystojnosci najbrzydszy hiszpan bije na glowe najpiekniejszego srilankanczyka
Pobierz
źródło: comment_Q0PeY2Ft8n3YZHcg1fKDCp1DABcvYcSs.jpg
@PomidorovaLova: #!$%@? głupoty. Troche świata zwiedziłem,stulejką na pewno nie jestem. Z ahmedami w UK i alvaro na erazmusach to nie jest żaden mit. Ciągnie do egzotyki. Sam będąc w Hiszpanii miałem mega branie ze względu na błękitne oczy. Nawet nie musiałem specjalnie nic robić - Hiszpanki same zagadywały.
Juz nie wspominam o tym, ze typowy Hiszpan ma srednio 4 dzieci i wieczny problem z hajsem na narkotyki.


@PomidorovaLova: Bo Ty mówisz o przyszłych mężach, a w temacie chodzi o krótkie akcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PomidorovaLova: ogólnie to nawet nie chodzi o urodę tylko o fakt, że naszym chłopakom brak klasy, pewności siebie, nie potrafią adorować kobiety BEZINTERESOWNIE, bo większość myśli tylko o "dupie" a nie o tym ile przyjemności sprawia obu stronom inteligentny flirt.
@PomidorovaLova: A ja uważam, że jednak coś w tym stereotypie jest prawdziwego. Polskie dziewczyny mają bardzo duży problem z kompleksami, co jest wynikiem specyficznej drogi, którą przeszło nasze społeczeństwo w ostatnich dwóch dekadach. Z jednej strony żyjemy w kraju tak ułożony, że większość populacji pochodzi z małych miast, z drugiej mamy gigantyczny odsetek młodych ludzi na studiach. Te wszystkie dziewczyny z małych mieścin idąc na studia do nowego, większego miasta po
@PomidorovaLova: Otóż mam nieodparte wrażenie, że to właśnie Ty powinnaś wyjść z piwnicy i nawiązać więcej kontaktów z ludźmi. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie zakrzywisz rzeczywistości. Ludzi od zawsze ciągnie do egzotyki, a Polki są dla Hiszpanów/Włochów (niepotrzebne skreślić) na ich terenie takim właśnie egzotycznym "towarem" (i vice versa). Zwyczajna ciekawość.
@PomidorovaLova: Mieszkałem w akademiku i swoje wiem. Południowcy mieli ogromne powodzenie. Inne nacje które się przewineły jak chociażby Niemcy i Belgowie, czy już nawet Francuzi nie mieli takiego powodzenia. Może tutaj chodzi o zupełnie inny typ urody który jest tak pociągający, a może o inne cechy charakteru. Tego nie wiem. Ale fakt faktem powodzenie mają.
@PomidorovaLova: z południowcami jest taka sprawa, ze nie muszą być piękni, ale w zdecydowanej większości mają świetną gadanę, na którą poleci już całkiem sporo lasek. Fakt, większość Hiszpanów/Meksykanów których poznałam ma 1,50 w kapeluszu, ale już tacy Portugalczycy czy Brazylijczycy to inna historia :D niemniej jednak mniejszą rolę odgrywa tu aparycja, a większą pewność siebie i umiejetność rozmawiania z nowo poznanymi pannami.

Ja też uważam, że to żaden mit i wiele różowych przepada za południowcami. Ale co w tym złego? Po prostu egzotyka, coś innego niż mają w naszym smutnym kraju na codzień i ja w ogóle nie mam o to pretensji. Tak samo jest cała masa niebieskich, również na wykopie, którzy z kolei jarają się azjatkami. I czy różowe szkalują za to niebieskich? No nie. Według mnie normalna sprawa, nie ma co się
@PomidorovaLova: jak miałam 15 lat, poznałam Hiszpania o imieniu Alvaro (on level 14 xd). Takie tam wakacyjne zauroczenie, nic zdrożnego. Nie wiem, czy był taki fajny, jak mi się wydawało, czy polubiłam go za to, że dał mi zainteresowanie, którego nie miałam wtedy od polskich chłopaków i poczułam się lepiej ze sobą ¯_(ツ)_/¯ W każdym razie z preferowania obcokrajowców o egzotycznej urodzie często się wyrasta ;)