Wpis z mikrobloga

chcialabym cos powiedziec na temat tzw. mitu Alvaro (ze niby polskie różowe wolą latynosów). Otóż mit ten został wymyślony przez siedzące w piwnicy samotne przegrywy, nie mające znajomych. Obserwowali oni swoje kolezanki, ktore wyjezdzaly np. na erazmusa i dobrze tam spedzaly czas i #!$%@? im sie w glowach, ze kobiety z ich kraju wolą chlopcow o ciemnej karnacji.

Jest to oczywiscie klamstwo i czysty #stulejacontent , czyli takie wołanie o pomoc. Osobiscie nie wiem jak mozna zauroczyc sie w latynosie (mowie tutaj glownie o Hiszpanach, ale i o Meksykach, Portorykach, Portugalczykach). Przeciez ci ludzie sa zazwyczaj malutcy, włochaci, strasznie śmierdzą i mają niebagatelny syf w samochodach i domach. Juz nie wspominam o tym, ze typowy Hiszpan ma srednio 4 dzieci i wieczny problem z hajsem na narkotyki.

A wiec moi drodzy, mit Alvaro to zwykla bujda wymyslona przez stulejarzy na potrzeby zwalenia na kogos winy za wlasne partactwo w zyciu towarzyskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) #takaprawda #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 63
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: byłem kiedyś na imprezie z Hipszanami we Wrocławiu i jednemu nawet udało się przelizać kilkakrotnie przyszłą Pannę młodą która była tam na swoim panieńskim xD mit #!$%@? :V
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Jeszcze jedno. W UK zyje ok. 500,000 Polek i w ciagu tych paru lat ktore minely od wejscia Polski do UE, zdazyly one urodzic ok 220,000 dzieci mezczyznom z Afryki oraz poludniowej Azji (Pakistan, Sri Lanka, etc). I uwierz mi, pod wzgledem przystojnosci najbrzydszy hiszpan bije na glowe najpiekniejszego srilankanczyka'


Co? ( _)
  • Odpowiedz
W UK zyje ok. 500,000 Polek i w ciagu tych paru lat ktore minely od wejscia Polski do UE, zdazyly one urodzic ok 220,000 dzieci mezczyznom z Afryki oraz poludniowej Azji (Pakistan, Sri Lanka, etc).


@piwniczak: to że ciebie #!$%@?ło to mało, ale to że #!$%@?ło kolejne 20 osób, które to splusowały to przykre
  • Odpowiedz
@piwniczak: #!$%@?ło cię nie dlatego, że dane przekręcone z dupy podajesz jak widać, ale że nie używasz własnego mózgu, czy co tam pod kopułą ci się kisi, żeby nie dostrzec, że jeżeli prawie połowa wszystkich matek urodziła na spółkę z afrykańskim/azjatyckim to nie dość, że każda kobieta, która wyemigrowała musiała by urodzić po jednym, co już jest słabe; to jeszcze całą reszta musiała by urodzić polakowi po dwoje dzieci, żeby
  • Odpowiedz
@carbyne yhy. Średnia dzietnosc Polki w UK to z tego co pamiętam 2.13 dziecka na kobietę (Office for National Statistics), co daje jakiś milion sto tysięcy dzieci urodzonych przez Polki na obczyźnie. Owszem trochę odważnie tu założyłem że te 23% jest w miarę stała wartością i dla ostrożności odjalem z końcowego wyniku kilkadziesiąt tys.
Może i troszku naciągane ale obrazuje, że egzotyka jednak się kobietom podoba.
  • Odpowiedz
but of the rest, 23% had African or Asian fathers.


@piwniczak: Tylko, że to jest "23% of the rest", czyli 23% z "mniej niż 50%", czyli mniej niż 11% z całości (czyli może być też i 5, i 3%)

Z resztą to są dane z 2012, a ty to jeszcze nie-wiem-jak przemnożyłeś pi raz oko ilość lat od kiedy jesteśmy w UE?! no proszę cię...
  • Odpowiedz