Wpis z mikrobloga

@Lenalee: Nosaczy jest wszędzie pełno i mem się psuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale tutaj widzę bardzo fajny i oryginalny pomysł ( ) Coś w tym jest że dużo lasek ma takie same brwi, jakby rysowane markerem, szczególnie tinderówki i instagramki. Na szczęście są jeszcze dziewczyny które mają ładne, naturalne brwi i ich nie psują albo potrafią je normalnie regulować. Pozdrawiam (
@almet73: to akurat bardzo proste. W podstawowej wersji zakładało to tylko wyskubanie rosnących poza liną brwi i podkreślenie linii tych, co zostały. A że większość lasek nie ma zielonego pojęcia o makijażu, to zaczęły wyskubywać wszystko i zamiast podkreślać - rysować od nowa. I tak już zostało. To trochę tak, jak sebek idzie na siłkę, ale zamiast poczytać i poogarniać o co tam chodzi, to rzuca się na wielkie ciężary, robi
@Lenalee @czullo: Napisalem ze popelnic to mozna samobojstwo a nie smieszny obrazek, opka chyba odebrala to osobiscie ze jej zycze smierci, modek przyklepal i tak poszla karuzela #!$%@? xD potem inni zaczeli mi zyczyc smierci, jeden napisal zebym stulil pysk etc. Dzien jak co dzien na portalu ze smiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Harmonijka: Nie napisałeś "można" tylko "możesz" a to w sumie różnica. Ja nic nie zgłaszałam, chyba moderacja sama wyłapuje takie rzeczy, martwi się o nasze zdrowie psychiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)