Wpis z mikrobloga

Trzy szybkie ogłoszenia w sprawie #krakowskiewykopparty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Tak jak wcześniej informowaliśmy impreza odbędzie się w @BarONkrakow na ulicy Stefana Batorego 1 już w najbliższą sobotę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Start przewidujemy na godzinę 18.00 Będziemy mieli cały lokal do dyspozycji - impreza zamknięta. Biorąc udział w imprezie zgadzasz się na akceptację regulaminu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wchodząc do lokalu należy uiścić gotówką opłatę w wysokości 20zł (na wejściu będzie osoba z obsługi zbierający pieniądze), która w całości będzie do wykorzystania na barze w postaci kuponów na piwa lane bądź butelkowe bądź sok. Pozostałych zakupów można już dokonywać kartą - jest terminal.

2. W sprawie piątkowego bifora - dzięki uprzejmości @idol89 został specjalnie zarezerwowany lokal na tę znamienitą okazję. Zainteresowany powinien dziś albo jutro zrobić wpis na ten temat.

3. WykoPiłka, w sobotę przed party @idol89, organizuje mecz piłkarski dla Mirków, więc jeśli ktoś jest ciekawy tej inicjatywy, to proszę śledzić jego wpisy (ostatni wpis) lub pytać zainteresowanego na PW.

#krakow #krakowpiwo #wykoparty #wykopparty
MasterSoundBlaster - Trzy szybkie ogłoszenia w sprawie #krakowskiewykopparty ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_CzA3gL6ZgDE9N4TjabsSOQxHnTPZnTGZ.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@Keleos:

zrobilibyście jakiś WykopHaxBall turniej podczas imprezy. Przegrywy też chcą się czymś zająć, a nie jakieś interakcje społeczne, rozmowy czy inne straszne rzeczy.

W lokalu masz do dyspozycji konsole i planszówki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A być może będą piłkarzyki jeszcze.
  • Odpowiedz
@malachite: @Keleos: @Francisco_dAnconia: Zdjęcia na takiej imprezie polegają głównie na tym, żeby sponsorzy je mieli. ;) Ja nie będę polował na ludzi, szczególnie gdy nie będą chcieli mieć zdjęcia. O to możecie być spokojni. Zdjęcia reklamowe, z rozdania nagród, jak ktoś będzie chciał i kilka ogólnych. Ja też idę się tam bawić, a nie pracować. ;)
Zdjęcia robię od pięciu lat i mam pewne wyczucie.
  • Odpowiedz
Można osoby towarzyszące?

@piespromil: Tak, można, bez problemu.

a jest tam punkt, że za rozbity aparat nie ponosi odpowiedzialności żaden z wykopowiczów


@Keleos: Oczywiście. ()
  • Odpowiedz
@Keleos: Oczywiście, bo uczę się cały czas. ;)
Co nie zmienia tego, że od czterech lat robię zdjęcia na weselach i nie narzekam na brak klientów, więc coś tam potrafię. Dodatkowo jestem szefem portalu zrzeszającego fotografów. To tak co do kompetencji. ;)
  • Odpowiedz
@kptant: Nie wiem, co to znaczy 'wcześniej'. Przeglądałem wpisy dotyczące tego party i nic takiego tam nie widziałem. Jak i żadnego linka do 'regulaminu'.

Spoko, że masz wyczucie. Ale jednak lepsza byłaby opcja, gdybyś mimo wszystko po prostu nie wrzucił do sieci zdjęć z osobami, które tego sobie nie życzą. Aż tak wielu nas chyba nie będzie (;
  • Odpowiedz