Wpis z mikrobloga

"nie machaj swoich śmierdzielem - bydlakiem przed nosem innych ludzi"


@krave: Ja nie macham. Dlaczego nie mogę wejść tylko dlatego, że mam penisa?
  • Odpowiedz
dniem tekstylnym- obowiązują stroje kąpielowe dla obydwu płci


@kluss: o k---a, wdychanie oparów jakiegoś topiącego się gówna, rzyg

@whiteglove: xD Durne protesty to akurat domena feministek, nie prawiczków z wykopka, bo oni to najczęściej tylko płaczą w komentarzach. A ten zakaz to jakiś skandal i to akurat fakt, czym to się różni od zakazu wstępu dla czarnych i kolorowych?
Inb4 bo menszczyzni chodzili z fujarkami na wierzchu. I
  • Odpowiedz
@whiteglove: Ja pierdziele. I co się potem dziwicie, że faceci nie traktują was jako równorzędnych partnerów do dyskusji, skoro na argument, że faceci za mniej płacą tyle samo co kobiety, odpowiadasz, że kobieta też niema czasu codziennie chodzić do sauny i nie korzysta z niej. No ja p------e. Chyba jest różnica miedzy wykupieniem usługi i nie korzystaniem z niej z własnej woli, a wykupieniem usługi i przymusowym obcięciem oferty o
  • Odpowiedz
Ja pierdziele.

@lewaq3000:
Powinni go zbanować.
W ogóle na mirko powinni zakazać pisać niebieskim w poniedziałki. Atencjuszki by lamentowały, że nie mają od kogo zbierać atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bomba4: k---a co XDDD
Czyli lewica serio wierzy w te akcje ze współczesną dyskryminacją białych mężczyzn, bo dawno dawno temu ktoś coś gdzieś :D myślałem, że to tylko takie jaja...
  • Odpowiedz
@kluss: naprawdę siła wykopu jest wielka! Mam nadzieje ze jak kiedyś będę potrzebował waszej pomocy nie zawiedziecie mnie!
  • Odpowiedz
@kluss: Nie rozumiem bólu dupska, skoro ktoś uważa że jest ruchany na kasę to niech nie korzysta z usługi. Myślę, że jakby nagle połowa mężczyzn zrezygnowała z karnetów to aquapark szybko by się zorientował, że nie tędy droga.
A wszystkim oburzonym w komentarzach, którzy pytają, dlaczego mają płacić tyle samo co kobiety odpowiadam: otóż nie musicie. Jeżeli regulamin jest od początku jasny, to nie zachowujcie się janusze, którzy kupują dom
  • Odpowiedz
@whiteglove: @abcde: dla mnie np. problem jest taki, że jest to aquapark wybudowany ze środków publicznych i zarządzany przez miasto (choćby i w formie spółki). Wrocławscy podatnicy, którzy się do tego dołożyli (może i dokładają w pewien sposób cały czas) mają prawo mieć do tego równy dostęp na takich samych zasadach dla wszystkich. Ruchanie na kasę jak to określa @abcde jest dokonywane przez spółkę publiczną, a na
  • Odpowiedz
Nie spotkałam się z czymś takim, może mam brzydkich kolegów i cywilizowane koleżanki xD

Za to w drugą stronę często sama słyszę takie zaczepki


@krave: Nigdy się nie spotkałem z sytuacją w której osoba czarnoskóra zostałaby poddane fizycznej tudzież werbalnej dyskryminacji, więc problem ten nie występuje.

  • Odpowiedz
Sorry, ale nie wiem czemu obrywa się tylko wrocławskiemu aquaparkowi, skoro to powszechne na saunach, że jeden dzień w tygodniu jest tylko dla Pań. To powszechna praktyka w całej Polsce.


@miknyt: ie spotkałem się z nią jeszcze
  • Odpowiedz