Wpis z mikrobloga

20823 - 21 - 13 - 15 = 20774

Jednak trening wszedł dobrze, więc zrobiłem tydzień lżejszy odpoczynek i dziś teścik. W teście 20 minutowym średnia 299 (ten jeden wat...), równo 6 tygodni temu było 15 wat mniej, więc progres dość wyraźny. W tym czasie na trenażerze spędzałem średnio 2:30 tygodniowo (plus do kupy może ze 3 godziny na rowerze), więc serio można mieć progres i nie katować się jakoś super ostro, dlatego lepiej nie skupiać się na klepaniu godzin na trenażerze, żeby "utrzymać" formę, tylko mniejszym wysiłkiem się rozwijać (mi jest dużo łatwiej zrobić 40-50 minut treningu w miarę intensywnego niż godzinę lub więcej walić równym tempem).

Czyli 320 wat powinno się udać wbić przed końcem sezonu trenażerowego (gdzieś w środku Marca). Już nie mogę się dozczekać tych interwałów vO2max, nad którymi będę się skupiał w tym bloku...

Statystyki:

Dystans: 0 km
Czas: ◷00:00:00
Średnie tempo: 0:00 min/km
Średnia prędkość: 0,00 km/h
Kalorie: 0 kcal

Dystans: 0 km
Czas: ◷00:00:00
Średnie tempo: 0:00 min/km
Średnia prędkość: 0,00 km/h
Kalorie: 0 kcal

#stacjonarnyrownik #ruszmirko

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 1
No i skrypt mi odjął 0, za dwie aktywności, musiałem edytować. Swoją drogą brak możliwości edytowania dystansu na stravie mnie mówiąc delikatnie #!$%@? i jest kompletnie niezrozumiałe. Bo co, bo oszukam innych na dystans? Przecież to mój dziennik, nie używam go do szpanownia dystansem... Za to jak w uploadzie miałem średnia 72 km/h przez godzinę to wszystko w porządku, bo appka z trenażera nie kłamie.