Wpis z mikrobloga

Rzadko tutaj na coś „narzekam”, właściwie to wcale, ale wobec niektórych rzeczy nie można przejść obojętnie.
Tu nawet nie chodzi o sam Wykop, choć też chodzi o niego. O co dokładnie chodzi? O znalezisko:
UWAGA!!!!! Zaginęła moja szesnastoletnia siostra (1.3k+ Wykopów i rośnie, temat 1 na głównej z płomieniem).
I użytkownika spotted (a właściwie padlinę).

Wykorzystać historię (ciekawe czy prawdziwą) do promocji jakiegoś gówna, to szczyt chamstwa, „Zaginęła moja siostra”, rozpaczam. No bardzo smuta historia, nigdy nic na Wykopie nie zakopałem, bo nie chcę oceniać treści (chyba, że chodzi o Wykop), ale z tą historią jest jeden mały problem, autor tego znaleziska uważa Wykopowiczów za bandę debili i bydła, żeruje na ich chęci pomocy. O co dokładnie chodzi?
Już sam tytuł jest stworzony w sposób manipulacyjny „UWAGA!!!” <— duże litery, wykrzykniki, coś mega ważnego, coś się dzieje.
Dalej jest „Zaginęła moja szesnastoletnia siostra ”, tutaj mamy ważne słowa „moja” i „siostra” Wykopowicze lubą pomagać innym Wykopowiczom, to jest kolejny zabieg marketingowy. A „szesnastoletnia”, no wiadome, jak ładne to ludzie Wykopią, jak brzydko, no to niezbyt.
I oczywiście jakieś zdjęcie.

Po prostu multi wrzuca kolejny raz swoją treść, manipuluje w tytule (to nie siostra osoby wrzucającej znalezisko) i nie tylko.

Tutaj co może zwrócić uwagę, to, iż autorem wpisu jest zielonka, która założyła konto 2 godziny temu, to też powinna budzić wątpliwości i sam nick „spotted coś tam”, sama nazwa strony też nie budzi podejrzeń „b1.pl”, a treści na niej + wygląd, wolę zostawić bez komentarza. Dodatkowo zielonka była bardzo agresywna.

Oczywiście autor znaleziska osiągnął, co chciał i ponownie wydymał Wykopowiczów, kolejny raz udowodnił, iż są dla niego po prostu głupi, tutaj podziękowania należą się @moderacja . Zbanowali Państwo błyskawicznie tego oszusta (multi), ale obstawiam, iż oszustw ponownie powrócić (znaleziska nadal istnieje i wpadają wejścia).

Nie mnie oceniać poziom Wykopu, ale jeśli Wykopowicze będą się łapać na takie rzeczy, to będzie coraz więcej takich ścieków internetu, chciałbym mieć do Państwa małą prośbę, nie Wykopujcie Państwo samego znaleziska, bo inni Wykopali, bo tytuł budzi emocje, o to właśnie chodzi, to czysta manipulacja :-} Zawsze się warto zastanowić nad prawdziwością danego znaleziska i takimi tam. Choć rozumiem emocje, po prostu Wykopowicze chcieli pomóc „swojemu” z odnalezieniem siostry, nie mam do Państwa pretensji, mam je jedynie do osoby, która wrzuciła to znalezisko. Kto wie, może następnym razem będzie znalezisko o zabójstwie matki albo czymś takim, wiadome, emocje najlepiej się sprzedają, a lud chce wina i igrzysk. Nisko można upaść podczas pogoni za srebrnikami, autor znaleziska dla mnie jest na samym dnie. Wykorzystać chęć pomoc i wsparcie innych do własnych celów.

#sztukastoicyzmu Nie ulegajcie Państwo fałszywym wyobrażeniem, emocją, patrzcie Państwo na fakty. W dzisiejszych czasach, wielu ludzi po prostu kłamię, dla własnych korzyści, nie ma co tego brać do Siebie, to tylko dla nich taki biznes. Niestety coraz częściej dochodzi do takich zjawisk.

*Sam oceniam społeczność Wykopu jako bardzo pomocną, nie mam pretensji do osób, które Wykopały znalezisko, nie narzekam, tylko chciałbym skłonić Państwo do refleksji. Też nie uważam się za lepszego, gdyż jestem też częścią też społeczności, bądź co bądź, bardzo ciekawej społeczności :-} Przepraszam za chaotyczny wpis.

Zapraszam do obserwacji mojego profilu.

#przemyslenia #wykop #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #wykopefekt