Wpis z mikrobloga

@zydomasonski_lewak: komentarze mnie nie zawodzą, oczywiście posiadacze ajfonów od razu wystartowali z nieśmiertelnym argumentem "masz ból d--y bo cię nie stać"., ech jakby w-------e kasy na telefon było nie wiadomo czym xD

I tak, etui z dziurą żeby wszyscy na wszelki wypadek nie przegapili że to iPhone to rak.
  • Odpowiedz
iPhone z prestiżem ma mało wspólnego


@nofink: w Polsce ma dużo, właśnie dlatego takie etui z dziurką się sprzedają. Bo w Polsce Apple to synonim prestiżu, ludzie któzy go kupują w większość aspekt prestiżu biorą pod uwagę, a dopiero potem funkcjonalność itp
  • Odpowiedz
mamy 2018 a ludzie nadal przeżywają etui z dziurką na jabko i przeżywają że ktoś ma ajfonika


@oobatz: to dziala w dwie strony ze ludzie przezyeaja,ze kupili spboe gowno i musza je pokazac
  • Odpowiedz
@zydomasonski_lewak: a w czym problem? Przecież tez możesz sobie kupić etui żebyś miał widoczne logo samsunga, czy xaiomi. LG robi nawet z przodu telefonu logo.
Mi się na przykład podoba logo i wole je pokazać. To tak jak ludzie którzy montują w samochodach grille bez znaczki marki. Oni są lepsi wg. ciebie bo nie afiszują się z marka swojego samochodu? :D
  • Odpowiedz
@szatanEK666: ripostę? jaja sobie robisz? dyskutujemy czy alczymy na słowa jak w gimnazjum? jak dla mnie to mozesz miec nawet jakąś motorolę z początku xxi w, ba, korzystaj sobie nawet z budki telefonicznej, mnie to zwisa. określasz grupę uzytkownikow na podstawie jakiejś jej części. mnie, jako iphonowca, świadomego użytkownika sprzętów apple od niemal 10 lat bardzo to mierzi, ze posiadacze innych telefonow wyrabiają sobie o mnie zdanie na podstawie jakichś
  • Odpowiedz
@zydomasonski_lewak: posiadam tego typu etui ale kupiłem je ze względu na jakość wykonania (etui marki Moshi, skóra) ale nigdy nie pomyślałem o tym, że jest otwór na jabłuszko i będzie służyć do szpanu.
  • Odpowiedz