Wpis z mikrobloga

#bitbay #bitcoin #litecoin #ethereum #kryptowaluty

Mam pytanie co do giełdy bitbay. Czym się różni szybka transakcja od zwykłej, i jak obsługiwać zwykłą? Tj. oprócz ilości waluty muszę jeszcze podać aktualny kurs. Czemu sam się nie wpisuje? Nie ogarniam tego, pewnie powinienem, ale jakoś tego nie czaję.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Major303: Bo w transakcji zwykłej sam ustalasz kurs jaki sobie życzysz kupna/sprzedaży. W szybkiej transakcji wbija z automatu najlepszą DOSTĘPNĄ cenę kupna/sprzedaży.
  • Odpowiedz
@Bramborr: Trochę bez sensu bo przecież kurs jest jeden, ale nie wiem w sumie jak giełdy działają, to się nie wypowiadam. Przyszedłem tam tylko kupić coś i poczekać aż zdrożeje, przy okazji może nauczę się jak to działa.
  • Odpowiedz
oprócz ilości waluty muszę jeszcze podać aktualny kurs. Czemu sam się nie wpisuje? Nie ogarniam tego


@Major303: kurs się sam wpisuje w zakładce "szybka transakcja" i to jeśli nie czaisz to ta zakładka jest własnie dla Ciebie. W ten sposób zrealizujesz kupno sprzedaż po najkorzystniejszej cenie W TEJ CHWILI. Transakcja następuje natychmiastowo.
W przypadku wystawiania ofert "zwykłą" drogą wpisujesz kurs jaki Ci się podoba. Może to być kurs totalnie z
  • Odpowiedz
@Major303: Jeden kurs? Aktualny kurs. A aktualny kurs "ustalają" sprzedający/kupujący. A Ty możesz sobie w "zwykłej" transakcji ustawić dowolny niższy/wyższy - satysfakcjonujący Ciebie kurs kupna/sprzedaży.
  • Odpowiedz
@drakkar: Ok rozumiem. To skorzystam z szybkiego zakupu bo zależy mi na czasie. Po niestandardowym kursie pewnie mało kto kupuje. Najpierw tylko muszę ogarnąć w co warto inwestować bo widzę że wszystko leci na łeb na szyję.
  • Odpowiedz
Bitcoin Cash i Bitconnect mają taki sam skrót BCC

@turok2016:

myślę, że ładuj w niego spokojnie 50% kapitału. Bitcoin Cash poleci w górę.

@Major303: Ten sam skrót i niemałe szanse na to, że Bitcoin Cash powtórzy 'wyczyn' Bitconnect'a.
  • Odpowiedz
@drakkar: Jakiś portfel pod BCC polecasz? Exodus niestety tego nie ma.
Czy może trzymanie hajsu na bitbay nie jest zagrożeniem, i nie muszę tego przelewać do osobnego portfela?
  • Odpowiedz
@Major303 istnienie Bitcoin Cash wiąże się z całą masą kontrowersji. Osoby, które powołały do życia BCH to paczka niezłych cfaniaków. Nie ufam temu zespołowi i temu wszystkiemu dookoła BCH. Będą jeszcze nie raz sztuczne wzrosty na BCH, na których będzie można zarobić ale bardziej prawdopodobne jest to, że ty jako szaraczek stracisz, a zyska ktoś inny.
  • Odpowiedz