Wpis z mikrobloga

@xandra: Od edukowania w tej dziedzinie są rodzice, jeżeli rodzic jest na tyle nieodpowiedzialny żeby nie wytłumaczyć swojemu dziecku co i jak, to niech później nie ma pretensji do całego świata że młodym dziadkiem musi być. Kiedy ludzie zrozumieją że sami odpowiadają za swoje życie?
  • Odpowiedz
@xandra ogólnie to sprowadzilyscie tu temat do szantażu za pomocą 500+ (bo po co rozwiązać jeden problem skoro można załatać dziurę dodatkowa kasą) i odpowiedzialności zbiorowej (bo to złym facetom się zawsze chce seksu, a ja jako facet mam ponosić za to odpowiedzialność i płacić za innych)...

Podobnie będzie z aborcja na życzenie, która osoby jak wy traktują jako plan B, kolejna "antykoncepcję". Zaraz by się zaczęło żebranie o refundację i
  • Odpowiedz
@xandra: ale będę bronił życia nienarodzonego. W dupie mam decyzję kobiety która nie potrafiła się odpowiednio zabezpieczyć czy jej się nawet nie chciało, wpadła i teraz traktuje życie i potencjalnego przedstawiciela naszego gatunku jako pasożyta. Zacznijmy ponosić odpowiedzialność za swoje czyny do cholery. I to #!$%@?, że to moje ciało. A tamto? Do #!$%@?, dopuścisz 12 tydzien w którym płód zaczyna już przypominać człowieka to zacznie się #!$%@? że może
  • Odpowiedz
To wy chcecie seksu w przeważającym przypadku, czemu my mamy za to płacić i ponosić konsekwencje waszych zachcianek? Naprawdę logiki brak za grosz. @xandra top kek. Możesz uważać, że kobiety potrzebują seksu mniej niż faceci... Ale po pierwsze. Mówisz za siebie. Po drugie. Jesteś jakąś dziwną.
  • Odpowiedz
Poza tym nie oszukujmy się, spora część z was nie jest w stanie doprowadzić kobiety do orgazmu, tak często jakby chciało.


@xandra: Nie wiem, nie mam żadnego doświadczenia w kontaktach seksualnych z wykopkami, także tu ci trzeba uwierzyć na słowo.
  • Odpowiedz
refundowaną antykoncepcję


@xandra: Coooooooooooo czemu mam płacić za czyjeś dupczenie się po krzakach? To jest jakiś bait czy ty tak na serio?

A poaszoł won z tym feminazizmem, czarna lista instant
  • Odpowiedz
@xandra Kobieto, nie wołaj. Swoje napisałam i nie będę tu sie kopać z koniem. W pracy jestem i nie mam czasu na Twoje wywody.
Rozumiem, że musiałaś się przespać z tym wszystkim, ale teraz szybka aborcja z głowy i żyj dalej. Wystarczająco już tu się wypociłaś.
  • Odpowiedz
@xandra: Po twoim argumencie z patologicznymi rodzinami z podwórka już wiedziałam, że udzielenie się w tym wątku było błędem. W zasadzie to wiedziałam już to przy swoim pierwszym poście i to wszystko tylko potwierdza, że nie ma co się angażować w takie dyskusje z obcymi osobami, bo większość w takich sytuacjach prezentuje bardzo niski poziom i nie potrafi zapanować nad emocjami, tak jak ty. Wołasz mnie do jakiegoś gównopostu pełnego
  • Odpowiedz