Wpis z mikrobloga

Drogie #rozowepaski z #czestochowa o 17 na Biegana protest kobiet. Postulaty: m.in. dostęp do zabiegu przerwania ciąży do 12. tygodnia, refundowaną antykoncepcję oraz edukację seksualną w szkołach. A więc nie przewiduje nic rewolucyjnego, to raczej europejski standard. Ja się wybieram.

#gownoburza za 3, 2, 1...
#protestkobiet #kobiety #prawakobiet
xandra - Drogie #rozowepaski z #czestochowa o 17 na Biegana protest kobiet. Postulaty...

źródło: comment_qagkL0e6WbJ8vsNHpEksNytV35cwD6VK.jpg

Pobierz
  • 409
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Płody nie są osobami, o czym naucza nasz ukochany papież Polak, św. Jan Paweł II, i nie mają żadnych praw.

Aborcja jest prawem kobiety, a jej zakaz w Polsce to forma nienawiści do biednych - bo każdy kto zarabia przynajmniej średnią krajową może sobie pozwolić na wycieczkę na Słowację lub do Niemiec lub do Czech by wyskrobać bez konsekwencji. Albo do Holandii, gdzie pozwala się na aborcję do 24 tygodnia, więc skrob
  • Odpowiedz
Chcecie być postępowi, a korzeniami tkwicie jeszcze w nie tylko pod ruską okupacją, w głębokim PRL, ale i pod kiecką KK, a najlepsze, że wszyscy chcecie być kapitalistami i rządzić swoimi pieniędzmi, które zabiera wam rząd.


@xandra:

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ty robisz to samo co wymienione podmioty, tylko w drugą stronę. Metody agitacji masz podobne.
  • Odpowiedz
@xandra: Wszystko spoko, ale dlaczego antykoncepcja ma być refundowana? Czy w ramach tego postulatu zawiera się również refundacja prezerwatyw? (To byłoby bardziej sensowne, bo hormony chronią tylko przed ciążą, a p----------y dodatkowo zmniejszają ryzyko wielu chorób)
S--s nie jest niezbędny dla przeżycia. Tak jak jadanie w dobrych knajpach czy wyjazd na narty. To zwykła zabawa, przyjemność. Nie stać Cię, to trudno. Przeżyjesz jedząc w barze mlecznym czy gotując tanio w
  • Odpowiedz
@xandra: Refundowane p----------y byłyby lepsze.
Primo - nie wiesz, czy dziewczyna poznana na imprezie rzeczywiście bierze tabletki. A sąd rodzinny będzie miał gdzieś, że "Ona mówiła: <>" i zasadzi alimenty
Secundo - tabletki nie chronią przed chorobami. Ba! Darmowe tabsy utwierdzą ludzi w przekonaniu, że nie ma sensu używać prezerwatyw, skoro hormony są za free (takie podejście bardzo niekorzystnie wpłynie na świadomość odnośnie chorób) i zapewne lawinowo wzrośnie liczba zachorowań.
  • Odpowiedz
@xandra > Proste, nie chcesz się złożyć na antykoncepcję, rodzi się dziecko, składasz się na 500+ i tu naprawdę nie trzeba być geniuszem intelektu, ale najwyraźniej tak proste logiczne rozumowanie cię przerosło No tak, bo s--s to nie jest kwestia wyboru.

Ej xandra dawaj d--y! Wtedy xandra wystawia tylek i o ile nie składasz się na antykoncepcję to jest dzieciak i 500 plus. My chcemy seksu, xandra daje d--y, więc aborcja
  • Odpowiedz
@Chino: W UK to standard od gumek, przez tabletki po spirale i nikt z tego nie robi afery.

@GrammarNazi: Nie będę tego komentować...

@GoodPain: Ustalanie ojcostwa nie jest tematem tego wpisu. O co chodzi pisałam wcześniej ze 100x. Gumki też powinny być refundowane.
  • Odpowiedz
@xandra ale masz p------e myślenie w kwestii aborcji podobnie jak Nowacka. To jakbym ja chciał zapieprzac 200 km/h ale z pewnością że się nie r------e. Uprawiasz s--s to wiedz że są tego konsekwencje. Nie chcesz ponosić kosenkwencji to nie uprawiają seksu. Dla mnie powinno być jak teraz. Jeśli dziecko lub matka może umrzeć lub jest ofiarą gwałtu powinna być dozwolona. Juz teraz macie aborcję do tygodnia czasu(pigułka po) . Boże skąd
  • Odpowiedz
Boże skąd takie kobiety są biorą.

@susuke15: I znów się będę powtarzać. Nie zdajesz sobie sprawy jacy ludzie są głupi. Chcesz, żeby się mnożyli? Bo ja nie bardzo. To szkoda dla całego społeczeństwa. No chyba, że wykorzystywać ich jako bydło pociągowo-napędowe gospodarki, króliki rozpłodowe (vide spot ministerstwa) i ewentualnie mięso armatnie.
  • Odpowiedz
@xandra ja np. chce by ludzie mnożyli ale z wiedzą że na pomoc nie mają prawa liczyć lub jak już to minimalna (darmowa edukacja, darmowe przedszkola)
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Po prostu szkoda klawiatury na kogoś, kto nie ogarnia podstaw kultury, nie wspominając o jakimkolwiek pojęciu o temacie, jego złożoności, konfliktów moralnych i etycznych.
  • Odpowiedz
@xandra a jakie jest Twoje pojęcie o temacie? Próbujesz uzasadniać to tym, że to zarodek albo płód a nie człowiek. Tylko z tego nie wyrośnie krzaczek czy roślinka, a człowiek. To że tak nie wygląda, bo nie zdążył się wyksztaltowac nie oznacza, że jest to "zarodek" w ciele kobiety. A osobny byt.

Po prostu nie potrafisz wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Chciałabyś dawać d--y komu popadnie i żeby ktoś zapłacił za
  • Odpowiedz
@xandra Nie umiesz się do tego odnieść, zasłaniasz się czymś co według Ciebie brzmi naukowo, zapominając o ludzkiej etyce i godności, a wszystko to sprowadza się do Twojej własnej wygody i checi j-----a się jak zwierzęta, ale bez ponoszenia konsekwencji.

A pisanie, że ktoś nie ogarnia złożoności tematu i kwestii moralności jednocześnie samemu domagając się aborcji na żądanie, bo tak, jest po prostu żałosne. I pisanie o kulturze samemu pokazując jakim
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Tu nie chodzi o odpowiedzialność moją, tylko osób, które nie potrafią o to zadbać. A takich jest niestety dużo, przeczytaj dyskusję wyżej, nie chce mi się powtarzać. Poza tym jajko to nie kura, żołądź to nie dąb, a zarodek to nie dziecko, choć oczywiście to uproszczenie. Z pewnością każdy chce żyć, taki mamy instynkt, dlatego przetrwaliśmy jako gatunek. Ale teraz naprawdę nie potrzebujemy się już rozmnażać jak króliki, dlatego
  • Odpowiedz
@xandra To dlaczego na protestach nie ma takich postulatów? Tylko aborcja, bo tak. A jakoś na tych protestach nie widać Karyn, które biorą 500+,tylko wydawałoby się inteligentne kobiety. Dlatego zupełnie mi się to nie spina, bo jakoś patologia się rozmnaża i bierze 500+, a takie jak Ty wykłócają się o aborcję na żądanie i traktują to jak jakiś zabieg. Jakoś nigdy nie widziałem wywiadu czy reportażu o kobiecie która żali się,
  • Odpowiedz
To dlaczego na protestach nie ma takich postulatów? Tylko aborcja, bo tak.

@GrammarNazi: Nie ma?

Drogie #rozowepaski z #czestochowa o 17 na Biegana protest kobiet. Postulaty: m.in. dostęp do zabiegu przerwania ciąży do 12. tygodnia, refundowaną antykoncepcję oraz edukację seksualną w szkołach.
  • Odpowiedz
@xandra A to, jak Wy chcecie żeby to wyglądało wygląda zupełnie jak w "Nowym Wspaniałym Świecie". Pusta zabawa, bez myślenia o człowieku, odpowiedzialności, konsekwencjach własnych czynów. Po trupach do celu, wszystko w imię własnej przyjemności i brak poszanowania dla życia ludzkiego.

Nie bez powodu nazywacie dziecko płodem, bo dziecko kojarzy się z człowiekiem, a płód to coś, co można wyskrobać uzasadniając to tym, że się przecież nie rozwinęło, nie ma systemu
  • Odpowiedz