Wpis z mikrobloga

Odnośnie #gosciniecgraf to powiem wam że dziwi mnie że niektórzy ludzie spodziewają się nie wiadomo jakich warunków gdy Cena jest bardzo niska. Praktycznie analogiczne komentarze czytałem kiedyś na temat pewnego parkingu który znajduje się chyba najbliżej Okęcia. Tydzień postoju kosztował tam około 45 zł w tej cenie był również dowóz i odebranie z lotniska. No i w komentarzach ludzie narzekali że niemiła obsługa że busy brzydkie , że auto im się zakurzyło po tygodniu postoju i tak dalej. Alternatywą jest parking za 100 zł lub więcej pod samym lotniskiem. Nie wiem tak naprawdę jak się do tego odnieść cena praktycznie zawsze idzie w parze z jakością i ludzie powinni liczyć się z tym że za niską cenę nie ma miodów.
#oswiadczeniezdupy #gownowpis
  • 1
@roszej: Też mnie to wnerwia w ludziach.

Ja jak gdzieś jadę i celuję w typowo wypadowy nocleg tj. nocleg w w kwotach 20-35 PLN za dobę to jedyne czego wymagam to łóżka i ciepłej wody do umycia. No i tego żeby mnie nie #!$%@? z rzeczy po pozostawieniu ich w pokoju.

Przecież wiadomo, że podejmując nocleg w takich kwotach nie zastaniemy na miejscu marmurów, płaskich TV z 4K i obsługą Netflixa